Меломанська каббалістика - 4.

Mar 27, 2031 17:07

Публікувати розшифровку цієї пісні я не планував, але мене про це попросили знайомі дівчата, котрим хотілося щоб було більш зрозумілим, навіщо в закінченні Махлюйланд Рейду повторюється рефрен з цієї композиції, і яке відношення саме ця композиція має до боротьби з сатаною та виправлення сатаністичної софістики (що було зроблено мною в Махлюйланд Рейді, задля виправлення сатаністичних перекручень з кінофільма Mulholland Drive). Ці самі дівчата підказали мені для цієї розшифровки і деякі нові деталі - щоправда, це не змінило змісту розшифровки, тому я не вказую їх окремо (інколи особи жіночої статі підказують слушні думки що мають відношення до потойбічних матерій; зокрема, вони мені колись підказали слушну на мій погляд думку щодо того, що сатанізм і педерастія є досить тісно взаємопов'язані, бо по - перше сатаністи дуже бояться смерті і отже швидше оберуть замість смерті педерастію, а по - друге сатаністи дуже хочуть зробити земну кар'єру і з цієї причини швидше оберуть дорогу до земної кар'єри через педерастію).

Композиція It Was Him була аж занадто відома у дев'яностих роках, багато разів реміксувалася, а її музичний рефрен відомий напевне кожному; і тим не менше, було б добре знайти в мережі оригінальний запис і ще раз його прослухати, перш ніж читати далі. Мелодію і рефрен текстом відобразити неможливо, а слова там наступні:

It's Saturday and I'm ready to swing
Hey mister DJ come on, let the girl sing
To some funky songs, with some nice melodies
We wanna boogy down and have a lot of fun

It was Him, He looked so fine
It was Him, He blowed my mind
You've got the special something that I like
I've got to have it day and night (x2)

Monday morning and I've got to go to school
It's a new class, and I sit there like a fool
I don't know anyone, but baby hold on
He sits right next to me, and I could not believe

It was Him, He looked so fine
It was Him, He blowed my mind
You've got the special something that I like
I've got to have it day and night (x2)

It's Saturday and I'm ready to swing
Hey mister DJ come on, let the girl sing
To some funky songs, with some nice melodies
We wanna boogy down and have a lot of fun

It was Him, He looked so fine
It was Him, He blowed my mind
You've got the special something that I like
I've got to have it day and night (x2)

It was Him

It was Him

На перший погляд, тут майже нічого розшифровувати. Дівчина йде після навчального тижня на дискотеку і бачить там діджея, а з нового тижня приходить у нову школу і зустрічає там того самого діджея за сусідньою партою. Але, чи не можна зрозуміти все це символічно, бо сама ситуація якось трохи дивно відчувається у нашому серці, тут відчувається щось не зовсім зрозуміле, і стає цікаво дослідити, що ж це за щось.

Початком розшифровки може бути припущення, що так само як і в інших розшифровках, мова підсвідомості тут іде про дещо метафізичне. І ми тут же бачимо деяку циклічну зміну з часом, так само як ніч і день в інших розшифровках: дні тижня міняються циклічно, за буднями йдуть вихідні, потім знову будні, знову вихідні і так далі. Можна припустити, що ця циклічна зміна буднів та вихідних, так само як і зміна дня і ночі, символізує для підсвідомості життя і смерть. Це стає особливо очевидним, якщо порівняти стан людської душі після прожитого життя: це втома, так само, як і втома у п'ятницю після тижня навчання в школі. Образ школи з пісні чудово допасовується до цієї символіки, адже ми живемо наші інкарнації для того щоб чогось навчитися. Зрозумілим стає також, чому лірична героїня йде в нову школу саме з понеділка, і нікого в цій новій школі не знає: якраз схожим на це має виглядати для людської душі початок нової інкарнації, коли навколо все нове і нема нікого знайомого (знову з інших розшифровок, це нагадує перші два рядки пісні Пачка сигарет, там мається на увазі зовсім схожий стан свідомості; в другому куплеті цієї пісні, незайве нагадати, мається на увазі що не варта своїми вчинками служити дияволу бо тоді реінкарнація не гарантована). Отже, будні символізують земне життя, тобто навчання в школі, а от вихідні - це післясмертне існування душі в потойбічному світі, і зі слів композиції зрозуміло, що для ліричної героїні це можливість відпочити на деякій дискотеці.

Що для даної системи образів означає символ дискотека? На це відповісти важко, але можна припустити, що потойбічне існування людських душ після смерті чимось суттєвим нагадує саме велику дискотеку, з рухливою юрмою людей внизу та діджейським пультом вгорі, світловим шоу та трансовою музикою. Більше того, любов більшості людей до подібних міроприємств можна пояснити саме їхнім підсвідомом бажанням відтворити цей приємний стан з потойбіччя, і оскільки ця гіпотеза видається ніби правильною, то можна продовжити висувати гіпотези і про саме потойбічне існування (наприклад, розчиненість особистості в ритмі музики). Але якщо це правильно, то що тоді означає центральний символ цілої пісні, хто тоді діджей? Зрозуміло, що це хтось дуже важливий, може і Сам Всевишній.

І тут є гарне співпадіння, котре свідчить що наша спроба розшифровки правильна. Після дискотеки лірична героїня потрапляє з понеділка у нову школу і несподівано бачить там за сусідньою партою того самого діджея. В рамках нашої гіпотези, це означає, що після чергової реінкарнації людська душа зустрічає цього діджея уже в нашому світі - і це добре співпадає з християнством та Новим Завітом, де розповідається про Сина Божого, котрий народився в нашому світі наче звичайний чоловік. Стають зрозумілими слова рефрену (не забуваймо, що їх співає саме лірична героїня, тобто дівчина):

It was Him, He looked so fine
It was Him, He blowed my mind
You've got the special something that I like
I've got to have it day and night

Після цього в композиції ще раз повторюється перший куплет. Це знову нагадує реінкарнацію, коли той самий стан втоми після прожитого життя повторюється кожного разу (в рамках символіки цієї пісні) у п'ятницю, тобто перед смертю. З цього зрозумілою стає і назва пісні: It Was Him, це був Він. Спаситель, котрий вмер на хресті за гріхи людства, насправді був Богом, це він є діджеєм на тій потойбічній дискотеці і там керує музикою.

На цьому можна було б і закінчити, але залишається незрозумілим, до чого тут був кінофільм Mulholland Drive. Справа в тому, що цей кінофільм містить продуману сатаністичну софістику, котра діє на символічному рівні і перекручує підсвідомість глядача (ефект значно посилюється тим, що кінофільм знято у такий спосіб, що його хочеться передивлятися знову і знову - не дивіться цей кінофільм більше разу на декілька місяців, в тому числі задля досліджень, і не забувайте сказати молитву!) Щоб знищити ефект від цього кінофільму, я спробував його висміяти і написав пародію Махлюйланд Рейд, у котрій, через перекладення того самого сюжету кінофільму з новим персонажем, українцем Вакулою що реально не боїться сатану, було принижено, спростовано та висміяно найгірші софізми (а також поставлено на місце одну строгу та потойбічну даму з синьою зачіскою - ця істота говорить ключове слово silensio після чого закінчується фільм, причому через це її silensio в кінці фільму не звучить музика, а це, якщо я не помиляюсь, символізує сатанізовану інкарнацію людської душі котра завершується її знищенням, а не переходом до потойбічного існування). Зокрема, центральною софістичною фразою кінофільму є: тут нема ніякої музики! тут нема музикантів! це все фонограма! Але композиція It Was Him є наче антитезою до цієї фрази: по - перше, її рефрен настільки несхожий на все попереднє що було в музиці, що це вочевидь дає відповідь - музиканти тут є, адже навіть щоб створити ремікс потрібен композитор котрий спочатку склав би цей всесвітньовідомий рефрен; по - друге, християнство не вмерло як цього хотіли б сатаністи, християнство живе, однак приймає інколи несхожі форми, бо хто на перший погляд запідозрив би у цій всесвітньовідомій композиції той самий меседж: Син Божий стався чоловіком і вмер на хресті заради нашого спасення.

дівчата, філософія, особиста незалежність, метафізика

Previous post Next post
Up