Сьогодні зачепили тему про журналістські статки. Тупцяли на тій темі, проте вона мене хвилює в певному контексті, який я не до кінця висловила сама, і можливо, не дала висловити і Єгору. У мене найкомфортніший стан - я не боюсь втратити, бо втрачати насправді мало є що. Боюсь тільки за здоров'я, щоб не стати безпорадною раніше ніж помру. Так що
(
Read more... )
Comments 28
а ще для них це робота. хтось апендикс вирізає, а хтось режим мочить за прайс.
розуміють вони все, не треба жаліти
Reply
(The comment has been removed)
Reply
(The comment has been removed)
Але треба мати шану до тих, хто заробив щось своєю працею. І нехай навіть потратив їх на якийсь глупий позашляховик.
Reply
---Стережись бути багатим, коли в країні немає Шляху, і соромся бути бідним, коли в країні є Шлях.
Шлях-то є, але він чомусь нагадує місячну поверню, вкриту кратерами...
---Саме тому, в певній мірі, той, хто вимурував палаци і катається на позашляховику, повинен розуміти, чому його найкращі ідеї і найщиріші заклики зутрічаються скептично. Саме тому ти, дружище, - на дорогому позашляховику, бо хтось мусить ходити пішки. Інакше всі були би так-сяк рівніше, їздили би на великах і малолітражках, але може тоді дороги були б в нас круті і рівні.
Дуже правильно. Окрім іншого, це свідчить про те, що держава неефективно виконує функцію справедливого перерозподілу суспільних благ (як це є, наприклад, у тих самих скандинавів).
Reply
Reply
що рабовласницька чи феодальна, що на підставі суспільного дооговору - соціальна.
вас неважко здивувати очевидним.
Reply
Reply
Reply
Reply
медіа-ринок у нас є, і він такий самий, як решта. такий ринок. є ідеї, є замовники, є виконавці. я тому з вами погоджуюсь, що журналісти як і всі інші, такі ж, а отнюдь не святії.
за двадцять років вони не сформували вільного інформаційного простору, а тепер їх самих непокоїть (як і всіх нас) те, що вони уже раби на галерах. коли на комерційних підприємствах і в банках олігархату уже стали платити хоч мало, але точно і вчасно, в медіа-компаніях залишалось і залишається явище кидалова і затримок. зарплати все менше, завдання - розбиратись "в сортах гівна" все більше
Reply
Leave a comment