Не писала б, якби не цитування Кривенка. Він заснував "Громадське радіо", яке, до речі, від свого початку і до кінця існувало на гранти. Просто іншого способу творити от такий незалежний проект не було. І зараз немає. Власне, і радіо такого нині не знайти. На жаль (
щодо Кривенка - інше і глибоко персонфіковане питання. Кривенка десять чи більше років уже немає, як і Гонгадзе. а їх проекти освоєні "тихарями". Кривенко працював на Кучму у фіналі, але це не заперечує, що він був правий. Серед сервільних постатей нині немає таких особистостей, на жаль.
"ГР" ніколи не працювало на Кучму. Мабуть, просто у Вас не було можливості слухати це радіо. Окрім того, проект ніхто не освоював. Він попрацював ще рік у тих же традиціях, як за Сашка. Тож не поширюйте, будь ласка, цю брехню.
Кривенко і його проект - це різні теми. Я кажу про Кривенка, який як фізична особа працював в адміністрації Кучми. Мені здається, що його смерть не була випадковою. Читайте мене будь-ласка уважніше.
Дякую за текст. Я ніколи не отримав жодної копійки з гранту, але вважаю, що ти трохи надмірно узагальнюєш. Громадським організаціям гранти видаються переважно під конкретний проект, який здебільшого має осязаєму і локальну дію. Учинити якийсь моніторинг, видати якийсь посібник, написати якусь аналітику, чи навіть окультурити якийсь парк. Абстрактих грантів "на євроінтеграцію" не буває - гранти фінансують тільки конкретні проекти з результатом, який можна помацати. Відтак грантодавець - це звичайний замовник з замовленням, а грантоїд - це звичайний виконавець з ресурсом, у них ділові стосунки. Тому навряд чи можна самому поняттю грантоїдство додавати якусь негативну конотацію. Треба розглядати кожен випадок окремо
( ... )
ну блядство якесь робиться з жж. написала розлогу выдповідь, а вона не запостилась.
що ж повторю, але лаконічніше. 1. статтю я використовую лише як ілюстрацію до своїх роздумів і висновків. тому майже все в блозі у тебе і у мене - узагальнення. навіть статистика містить різні похибки. 2. звісно, мої спостереження базуються на поганих прикладах - вони масштабніше. 3. я якраз противник безплатної праці, я стою на тому, що кожен має робити те, що в нього найкраще виходить, і жити з того. але дискредитація навіть найменших справ приводить до того, що лінивий обиватель тільки впевнюється, що правильно робить, що нічого не робить. в усьому решті з тобою погоджуюсь (як закинув мені уже один юзер "люблю всією душею") тому що ми стоїмо на схожих засадах.
Comments 28
Reply
Серед сервільних постатей нині немає таких особистостей, на жаль.
Reply
Reply
Читайте мене будь-ласка уважніше.
Reply
і дуже сумно :(
Reply
Reply
ти це мав на увазі?
Reply
Reply
що ж повторю, але лаконічніше.
1. статтю я використовую лише як ілюстрацію до своїх роздумів і висновків. тому майже все в блозі у тебе і у мене - узагальнення. навіть статистика містить різні похибки.
2. звісно, мої спостереження базуються на поганих прикладах - вони масштабніше.
3. я якраз противник безплатної праці, я стою на тому, що кожен має робити те, що в нього найкраще виходить, і жити з того. але дискредитація навіть найменших справ приводить до того, що лінивий обиватель тільки впевнюється, що правильно робить, що нічого не робить.
в усьому решті з тобою погоджуюсь (як закинув мені уже один юзер "люблю всією душею") тому що ми стоїмо на схожих засадах.
Reply
Reply
Reply
Leave a comment