я просто хотів вказати на те, що розсипатися бісером про пакт молотова-рібентропа не згадавши про мюнхенський договір, і ні слова про те, що цей пакт відтягнув війну з союзом, розвязання якої було очевидним - доволі однобоко і бриденько.
не було ніякого спільного параду. Це ще один сучасний міф. зате було спільне пошматування Чехословаччини німцями та поляками напередодні. Взірцево демократичної на той час країни, між іншим. Але про те поляки не люблять згадувати на 1 вересня.
Re: Відповідь на ваш коментар...pashyreySeptember 5 2009, 18:55:29 UTC
про "перепросили" не знав. що ж, можу тільки вітати такий крок. щодо параду... почитатайте спогади учасників того параду. Була урочиста передача гарнізону від німецької сторони - радянській. військові традиції вимагають щоб сторона яка йде добровільно, зробила це урочисто з піднятими прапорами, інакще вважатиметься що їх вигнали. так, був урочистий вихід німців та урочистий вхід ЧА. самі учасники цього дійства не вважали це дійство "парадом", а тим більше "спільним".
Як би там не було, відносно Польщі дії СРСР зрадою точно не назвеш - партнерами ці країни аж ніяк не були! Власне, я би приєднав до компанії держав, що розв'язали війну і саму Польщу - вона доклала до цього максимум зусиль. Польщу навряд чи жертвою можна назвати - протягом 20-30 рр. вона була таким собі "хижачком" - відхватили Вільно 1923 р., а 1938, скориставшись Мюнхеном, під шумок забрала Тешинську Сілезію. І режим польський святим не був - ще та тоталітарщина, якщо не радяно-німецького, то італійського типу точно.
Для засудження дій Польші існувала Ліга Націй, а не товарісчєскій суд Гітлер унд Сталін. Яка б там Польша не була, це не дає підстав двом людоїдським режимав її карати.
Я вас благаю, тоді інструмент інституціонального впливу тільки народжувався, Ліга Націй анічогісінько не вирішувала, а можливостей була купа - протягом 30-х Японія окуповує Маньчжурію, Італія завойовує Ефіопію а за три роки - Албанію, німецький Райх спокійно приєднує до свого "лєбєнсрауму" Австрію і Чехію. А ефемерною Лігою націй заправляли Британія і Франція - ті, що допустили таке розкроювання світової мапи, бо хотіли зберегти колонії і залишитись неушкодженими.Польща, в свою чергу, теж людоїдствовала потроху - згадайте пацифікацію на українських землях.Варшава взагалі не була миролюбною, вона мала такі ж амбіції, як її сусіди.
Пробачте, я все ще не розумію вашу думку -яким чином погана поведінка Польші знімає відповідальність за розпочату проти неї війну з двох тоталітарних режимів, які уклали Пакт М.-Р. по розподілу пів-Європи собі по карманам?
"Дефіляда в Москві" - найкраща відповідь Українця (земля йому пухом) всім тим пактам-шмактам. В даному випадку триває боротьба тоталітарних режимів. Глобалістичний устрій західної цивілізації намагається протистояти тоталітарній демократії російського штибу. Найгірше, що наш люд не робить собі висновків.
де ви там бачили протистояння? клептократична демократія Російського штибу напоказ махає пальчиком перед носом західного дракону, а сама тихенько готує запасні посадочні смуги десь у Швейцарських горах. Епоха кузькиної матері давно в минулому.
я не в дискурсі, шановний. просто на мій погляд, є декілька вельми цікавих тенденцій: 1. прагнення поляків випнути груди і подати себе жертвою страшної змови і зради. досить схоже на те, як зробили євреї одразу по закінченню. 2. присвята і прихильність до круглих дат - такий самий совок, тільки в профіль. 3. мене особисто турбують інші проблеми, більш глобальні і не менш політичні: насаджування споживацької культури, маніпулювання свідомістю особистості, самознищення людської раси.
Comments 30
http://pashyrey.livejournal.com/484860.html
Reply
Reply
Reply
є прямий зв"язок між Мюнхеном і сьогоднішнім днем. скільки українців загинуло в найближчі тижні після його підписання?
а що в серпні 39-го стояло питання про війну Німеччини і СРСР? і це була жорстока реальність? вау, ми мали спільний кордон!
нічого очевидного в тих подіях немає. але є добро, є зло. і нацизм з комунізмом - це друге.
Reply
Reply
зате було спільне пошматування Чехословаччини німцями та поляками напередодні. Взірцево демократичної на той час країни, між іншим. Але про те поляки не люблять згадувати на 1 вересня.
Reply
поляки в особі президента Качинського якраз 1 вересня перепросили за той "гріх". совість майте.
Reply
щодо параду... почитатайте спогади учасників того параду.
Була урочиста передача гарнізону від німецької сторони - радянській.
військові традиції вимагають щоб сторона яка йде добровільно, зробила
це урочисто з піднятими прапорами, інакще вважатиметься що їх вигнали.
так, був урочистий вихід німців та урочистий вхід ЧА.
самі учасники цього дійства не вважали це дійство "парадом", а тим
більше "спільним".
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
(The comment has been removed)
Reply
Leave a comment