*Уявляю собі праведний гнів філологів від "відчувань" а не "відчуттів". Я обіцяла, що буду писати про деякі свої рефлексії, пов'язані уже тепер не просто з роздумами, а і з практикою застосування гештальт-терапевтичних сеансів. Більшою мірою, сеанс покликаний підштовхнути до власної роботи. І ця внутрішня робота займає весь проміжок від сеансу до
(
Read more... )
Comments 3
Reply
Reply
Але на березі Гудзону виявляється, що картинного самогубства не вийде -- а буде ще страшніше. Місцеві гопники, що тут "тримають територію" хочуть спалити його живцем. Несподівано ведучого рятують бомжі під проводом явно божевільного дяді-з-сміттярки зі слідами булої інтелігентності.
Ведучий хоче віддячити бомжу і тут все якраз починається: жоден з них не може вийте з своєї ситуації сам і не може допомогти іншому доки ця допомога є формальним відтворенням традиційних в таких випадках вчинків. Їх єдиний шанс полягає в тому, щоби побачити в собі людей створених для того, щоби поступати по-людьски.
"Король рибалок" -- персонаж легенди про Святий Грааль. Кіно можна дивитись незалежно від інформації про сюжет яку я написав.
Reply
Leave a comment