Недавно готуючи чергове засідання танго-клубу на тему "Креольські вальси", був впевнений, що певна кількість народу збереться - хоча би послухати гарну музику, в ідеалі - поговорити про історію, особливості і т.і. Особливо у світлі модних зараз суперечок на тему музичності в танго, і особливо - в танго-вальсі.
Прийшла одна(!) людина. Клуб того
(
Read more... )
Comments 6
Reply
Reply
Я не оттого переживаю, что столько чудесной музыки проходит мимо людей - тут я стараюсь "помочь". Гораздо больше огорчает то, что эксплуатируются сами термины ("креольская музыка", к примеру) без понимания и знания сути - в дурацких перепалках на форумах, в глубокомысленных изречениях а-ля "как же, как же, креольский вальс - я его танцую"... Все это было не раз и не раз повторится - проще простого нахвататься с поверхности и щеголять терминами в разговорах и дискуссиях. Как результат, Армика и Джесса Кука называют современным фламенко, любые вальсы которые танцуют без фрака - креольскими, основой айкидо (великолепная система рукопашного боя!) полагают глубокомысленное лицо и мистическую энергетику... все - примеры из жизни.
Вот эта подборка материала - ее же ничего не стоит самому составить - просто надо заинтересоваться и приложить немного усилий. А кто из "танцующих вальсы" хоть раз набрал в Гугле или Ютубе "Peruvian waltz"? :)
Reply
http://www.youtube.com/watch?v=CwL14LAH9qs
I до першого не можу не додати трохи приправлений техано-присмаком вальсiк:
http://www.youtube.com/watch?v=tvwxyue_lLk
Reply
дякую за цікавий запис - прийшла додому після групи новачків - дуже втомлююсь з новачками, а потім ще трохи сама займаюсь в залі - і такий чудовий запис знайшла, послухала вальси, так приємно і тепер буду знати, що таке "хоропо" :)
Reply
Хоропо взагалі унікальне явище - ритміка вальса (ускладнена), кроки чоловіка робляться на кожен біт (тобто сам по собі танцор є ритмоутворюючимударним інструментом :) ), в рухах танцю проглядають риси, спільні з фламенко, чамаме, сальсою...
А ще цікавий факт - слово "хоропо" означає "вечірка, танцювальна вечірка" і власне є назвою і танцю і танцювальної вечірки (як "мілонга" в Аргентині), але використовуватися почало у 18 столітті. А до того з тим же значенням використовувалося слово... ФАНДАНГО :)
Reply
Leave a comment