Або, коли хочете, похорон богівЯк сумно, що нагода поговорити хоч трохи про люблені й цікаві книжки настала лише зі смертю їх автора. Навіть і не знаю, чому я досі, возячись з українською історичною романістикою, не написала хоча б маленького постика про Івана Білика - а я ж його твори читала й перечитувала з підліткового віку. Ні-ні, ідея про слов
(
Read more... )
Comments 23
Reply
Ніби й розумію, чому його не дуже жалували - "умислам юним і в інтернетах не оббутим" від читання його книг дійсно могло помакітритися в голові і потім все життя доводити автентичність Велесової книги чи слов"янське походження тих-таки гуннів. Але, коли тим не перейматися і звернути увагу на запах слова і вишуканість письма - тут з ним мало хто зрівняється.
Reply
Reply
Reply
Reply
От той же "Цар і раб" - там в основі не надто відомі історичні епізоди: утвердження Мітрідата в ролі понтійського царя і занепад Боспорського царства, з яким зв"язане повстання Савмака. Чесне слово, без цього роману я б ніскільки всією тією давниною не цікавилася.
Reply
гончар
Ближайшая этимология: укр. гончар, др.-русск. гърньчаръ(Житие Нифонта 1219г.), горъчарь (Пандекты 1296 г.; см. Соболевский, Лекции 112), ст.-слав. гръньчарь (Супр.). От др.-русск. гърньць, ст.-слав. гръньць "горшок"
(Фасмер)
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
І зроблено все, повторюся, тонко. Комар носа не підточить.
Reply
Reply
Reply
Leave a comment