Сьогодні (вже вчора) - день блогера.. а днями одна із моїх МШФ
lena_ua_mk у пості розмістила пісню "Вишиванка" на слова Миколи Сома, чим повернула мене у 2011 рік.. тому вирішила написати про один блог. Навіть два. Вірніше, про їх авторів
(
Read more... )
Comments 21
П.М. Не знав, що учора був день блогера.
Reply
Дякую.
Про день блогера сама не знала -френд-стрічка підказала.. :)
Reply
Reply
Через те мені сопілка підходить - бо на ній мелодію на слух підбираєш і граєш собі без нот, і гітара - бо на ній знаєш 7 акордів і вже можна 95-99% пісень акомпанемент підібрати, і теж без всяких нот, на слух. :)
Reply
Reply
Те що ведуча - то просто так вийшло.. та і Промінчик тоді ще не так впевнено співала як тепер. Все-таки кожний рік ого як змінює тих дівчаток.. ростуть в усіх смислах. :)
Щодо гітари - там абсолютно простенький акомпанемент на чотири акорди.. я самоук, нижче четвертого ладу ніколи не опускалася, два-три види перебору, один бій - от і все, технік, нот не знаю.
Але практично будь-яку пісню на ходу можу на слух перекласти на спів під гітару - і поки що мені цього вистачало.. якби хто показав і навчив ще трошки більше - було б добре.
Але поки що не перетиналася з "учителями".. :)
Reply
Самоук-я знаю,Оксаночка.В тебе від природи хороший слух та муз. здібності -впевнена,ти могла б стати хорошим професійним музикантом,якщо б схотіла:))
А досвід такого рода для Промінчика важливий-це надає дівчаткам впевненості.все ж спів,з виходом на сцену і аудиторія чимала - це організує.А недавній виступ доці і тебе як небудь розташуй в ЖЖ - ми з задоволенням послухаєм...:)
Reply
( приємно знати що я ще не набридла із своїми записами. :))) )
Знаєш, вона за останні роки ого як розспівалася, і слух став кращий.. все-таки практика - велике діло. Вже менше на людях "тушується". Справді колись спробую щось гарне записати. От у вихідні буде осінній ярмарок у музеї архітектури і побуту в Пирогові під Києвом, може вдасться щось таке "репрезентативне" записати. :)
Reply
Reply
Ух ти.. сорочку? Блузку чи саме сорочку?
Який крій для сорочки вибирали і де, чи важко було вгадати з розміром? (питаю бо актуально :) )
Reply
Reply
..але я от виношую ідею старовинного крою саме сорочки (під плахту), бо до десяти разів на рік такий одяг ношу, а може і частіше.. мені треба довгу сорочку. та ще й хочу регіону своїх обох родів - Хмельниччини.. :)
А такий крій він весь складався з прямокутників. Приблизно так як на картинці тут (та і Ви напевне бачили на форумі аналогічні схемки.. тільки то схемки, а як його викроїти, я поки що не знаю, боюся тканину зіпсувати):
http://smijana.livejournal.com/90899.html
Reply
Reply
О, тоді вона той сайт зацінить. Справді класний, і багато конкретних питань з практики висвітлюється - не лише теорії. :)
Reply
Reply
Гладдю - то чудово.. у моїх бабусь хмельницьких всі вишивки які були - гладдю, тільки цією технікою, навіть не хрестиком. Хрестик - взагалі певно найпізніше прийшов у села, і здається, з міста, наскільки я чула версії.
( ... )
Reply
Reply
дякую!
Reply
Leave a comment