флешбек: вірш 26 травня 2008

Dec 28, 2010 18:56

крик

лишень крик
пускає в повітрі кола і бульки
зриває дахи лущить горіхи
наших голів це ночви
в яких зберігаються рецепти
приготування білизни

крик у тенетах антени
тріпоче кажан
може то просто прапор
ненародженої планети
потрапляє у чийсь телевізор уламком
фільмом гічкока
невже нарешті показують добре кіно
навіть скло розтуляє рота
кількома ( Read more... )

стара стружка, жаржайло, флешбек, вірші

Leave a comment

Comments 4

andriyfo December 28 2010, 18:29:42 UTC
шоб це вплинуло на читача має бути якась дія в самому прочитанні, бо отак на папері/дисплеї якось зовсім не сприймається.

*не знаю, це моє скептичне ставлення до усієї суч-асної так званої поезії. дуже часто намагаючись закрити беззмістовність, поети переборщують з перфомансом - виходить шось таке від чого гельдерлін би відригував.

тому тобі бажаю поправити власне суттєву складову творчості, шоб не треба було сподіватися на момент виявлення вже перед публікою.
але публіка здебільшого тупа-тупезна, тому я навіть не знаю, шо тут краще.

Reply

schaslyvyj January 4 2011, 18:35:48 UTC
перфоманс у літературі присутній ще з 19-го сторіччя. не слід казати, що змістом ці речі поступаються своїй формі.
свого часу я використовував виключно асоціативні ряди, які крок за кроком складаються у картинки-трансформери.
зараз же - я пишу інакше.
але все одно на "смолоскип" перед новим роком я відніс переважно всі свої якісні, н.м.д., роботи, в тому числі і цю, яку несподівано загубив колись у нетрях інтернету.

Reply


yurrray December 29 2010, 05:19:52 UTC
а мені сподобалося.

Reply

schaslyvyj January 4 2011, 18:37:41 UTC
дякую :)

Reply


Leave a comment

Up