Фото № 18 - не знаю чи змогла би я жити на такій мінімальній відстані від поховань. Завжди виникало питання, що за люди там влаштвують свої оселі? До речі, єврейський цвинтар досить відрізняється від старого цвинтаря у Бердичеві. Тут він якийсь "живописний" (якщо таке слово доречне до описання кладовищ): стели прикрашені візирунками, якимись сюжетами, а на Житомирщині все досить скромно, без "надлишків".
Я навпаки, знаю чимало таких випадків. От тільки фото немає, щоб навести приклади. Так, дійсно, цвинтарі різні. ТОму я й підкреслив, що єврейські поховання, в Україні, не всюди однакові. Цікаво, як надгробки звідси і з Бердичева різняться за віком. Ну і тут виникає ще запитання, яке єврейське, нині збережене, кладовище нині найстаріше в Україні.
Comments 2
Reply
Так, дійсно, цвинтарі різні. ТОму я й підкреслив, що єврейські поховання, в Україні, не всюди однакові. Цікаво, як надгробки звідси і з Бердичева різняться за віком. Ну і тут виникає ще запитання, яке єврейське, нині збережене, кладовище нині найстаріше в Україні.
Reply
Leave a comment