світові бестселлери не читаю, а от з того, що за останні 10 років сподобалось - письменник з Чернівців Василь Кожелянко. У нього багато альтернативної історії. Але найбільш мені подобається збірка оповідань "Логіка речей", вони дуже романтичкі і одночасно про справжнє життя)
уууу, щоб загальне враження було гарним. образи розкриті і без моралізаторства. не знаю як я подолала теккерея наприклад, але романи цього періоду мені просто бє. дікенс ніяк не пішов. подобаються книги першої половини 20 ст американських письменників - там багато дії, а роздумуєш над тим сам.
а, із сучасного - ССССУУУТІНКИ! мене просто пре від них! чого можна навіть не питати, бо сама не знаю)
мені шось тоже Діккенс не пішов, але я його влітку надіюсь так гарненько попід ручку взяти і ми з ним разом підемо до кінця його п'ятисот сторінок) а які саме американські письменники початку 20 століття? (сорі, шо задовбую питаннями)
мені сподобались "Код ДаВінчі" і саги про вампірів "Сутінки" і так далі :)
критерії.. чим простіше написано - тим краще. ті, хто пишуть складно - клонять на сон. в мене такими книжками колись було щось наукове по фізиці або Достоєвський :)
1. є. Гаррі Поттер, наприклад. 2. клоуз рідінґ застосовую, а він дає відповідь: шо фігня, а шо нє :)))) насправді є речі, після яких розумієш, що тебе просто ПОРВАЛО на частинки, і ти не скоро зможеш себе склеїти. і точно не скоро візьмеш до рук іншу книжку. 3. існує. тільки спершу треба визначитися з тим, що таке ЖР ;)))) Айріс Мердок - чудова інтелектуальна література, писана жінкою. Я читала "Чорного принца", і це було майже те, про що писалося кількома рядками вище :)
у мене після курсу зарліту цього семестру Павич плавно відійшов з сучасності в таку собі історію, хай мінімальної давності, а ще недавно був для мене цілком теперішнім) чи той же Зюськінд)) томууу..) то я просто наслухалась про Гавальду, ось чому питаю)) і взагалі - розплодилось цих письменниць дофіга, а толку ніякого) чи то пак інтелекту)
щойно прийшовши з концерту Андруховича, на перше питання відповідь у голову приходить лише одна)))) 2) мій критерій - 45 сторінок. якшо на 45й не йде-то далі читати не варто)перевірено) 3)не можу назвати себе великою фанаткою Забужко, але її романи відношу саме до інтелектуальних)
ага, все серйозно))) досить багато. хоча я можу повернутися до цієї книги через кілька років, і вона піде за милу душу. яскравий приклад-нещодавно згаданий Ремарк. хоча от до Дереша я, мабуть, не повернуся)
Comments 47
Reply
Reply
Reply
Reply
не знаю як я подолала теккерея наприклад, але романи цього періоду мені просто бє. дікенс ніяк не пішов.
подобаються книги першої половини 20 ст американських письменників - там багато дії, а роздумуєш над тим сам.
а, із сучасного - ССССУУУТІНКИ! мене просто пре від них! чого можна навіть не питати, бо сама не знаю)
Reply
а які саме американські письменники початку 20 століття? (сорі, шо задовбую питаннями)
Reply
критерії.. чим простіше написано - тим краще. ті, хто пишуть складно - клонять на сон. в мене такими книжками колись було щось наукове по фізиці або Достоєвський :)
я тоже не шарю в жіночих романах :))
Reply
Reply
2. клоуз рідінґ застосовую, а він дає відповідь: шо фігня, а шо нє :)))) насправді є речі, після яких розумієш, що тебе просто ПОРВАЛО на частинки, і ти не скоро зможеш себе склеїти. і точно не скоро візьмеш до рук іншу книжку.
3. існує. тільки спершу треба визначитися з тим, що таке ЖР ;)))) Айріс Мердок - чудова інтелектуальна література, писана жінкою. Я читала "Чорного принца", і це було майже те, про що писалося кількома рядками вище :)
Reply
Reply
Reply
то я просто наслухалась про Гавальду, ось чому питаю)) і взагалі - розплодилось цих письменниць дофіга, а толку ніякого) чи то пак інтелекту)
Reply
2) мій критерій - 45 сторінок. якшо на 45й не йде-то далі читати не варто)перевірено)
3)не можу назвати себе великою фанаткою Забужко, але її романи відношу саме до інтелектуальних)
Reply
Reply
досить багато.
хоча я можу повернутися до цієї книги через кілька років, і вона піде за милу душу.
яскравий приклад-нещодавно згаданий Ремарк.
хоча от до Дереша я, мабуть, не повернуся)
Reply
Leave a comment