Технології письма: Творення вигаданого світу

Jul 16, 2011 22:10

Вигадані світи фентезійних та фантастичних книг, фільмів та відеоігор завжди є пародією на реальний світ. Цього не уникнути і за сам факт копіювання певних елементів з реальних реалій (перепрошую за каламбур) не слід гудити автора. Звісно, пародії різняться між собою за глибиною і складністю образів, за їх актуальністю, за їх очевидністю та, певна ( Read more... )

role-playing, мистецтво, антиутопії, фільми, книги, поради, ігри

Leave a comment

Comments 3

blessedthirteen July 16 2011, 20:18:45 UTC
http://blessedthirteen.livejournal.com/32557.html

Кожен автор має подивитися на буденний світ, як Аліса дивилася на абсурдну Країну Чудес (в нашому світі абсурду не менше), і тоді він створить нову цікаву реальність.в цьому є потреба ( ... )

Reply

prokip July 22 2011, 09:53:20 UTC
1. Моя репліка: Кожен автор має подивитися на буденний світ, як Аліса дивилася на абсурдну Країну Чудес (в нашому світі абсурду не менше), і тоді він створить нову цікаву реальність ( ... )

Reply


night_theatre July 16 2011, 21:14:03 UTC
Мій улюблений вигаданий світ - Fallout. Окрім декількох комп"ютерних частин, вийшло багато "простіших" версій - наприклад, для мобільних телефонів, де гра - суто квестовий текст. Взагалі люблю таку постапокаліптику, де паралельно існують технології майбутнього і "щасливих Штатів 50-х". Сюжети дуже цікаві і пропрацьовані усі дрібниці(особливо, коли сили йшли не на графіку,я на тексти, у 2 частині), а автори не полінувались наситити світ різними книгами та аудіоматеріалами, які розповідають про колишнє життя, про те, як воно змінювалось...

Reply


Leave a comment

Up