Дуже важко порозумітися з людиною, якщо немає мови, якою ви обоє володієте. Недарма навіть вислів такий є: знайти спільну мову. Так само і з любов'ю.
Виявляється, у неї теж є свої мови, тобто шляхи оприявлення. Саме про це пише Гері Чепмен у книзі «П'ять мов любові».
Кожна людина, як вважає цей психолог і філософ, схожа на посудину. Якщо ця посудина повна любові, у житті людини все чудово, їй не страшні депресії, та й сама така особа - хоч до рани прикладай.
Але не всім так щастить. І не завжди тому, що їх не люблять. Інколи - просто не можуть це зрозуміло донести. А для того, щоб було зрозуміло, треба знайти потрібну мову.
Варіантів п'ять, які умовно можна назвати: увага (час), слова, доторки, подарунки, допомога. На перший погляд, це дуже схематизовано і примітивно, але усі прояви любові насправді можна співвіднести з однією з мов.
У книзі Гері Чепмен досить чітко і зрозуміло розповідає, як визначити притаманну особі мову любові, як навчитися послуговуватися цією мовою і навіщо взагалі це все потрібно.
Отже, якщо Ви хочете донести свою любов до дорогих Вам людей, хочете, щоб Ваші стосунки з іншими були приємними і осявали Ваші життя, раджу почитати Гері Чепмена.
А напередодні Дня святого Валентина це особливо актуально.
(Книги Гері Чепмена українською мовою побачили світ у видавництві "Свічадо" кілька років тому)