"Они себе цену знают"

Feb 20, 2011 17:00

Написала коментар в жж колеги і вирішила його винести в окремий пост, щоби зберігти собі і, можливо, почути думки друзів. Обговорення довкола наступної тези: " Те, кто что-то умеет или чего-то достигли - они не будут работать бесплатно. Они себе цену знают..."

А от мої думки і досвід з цього приводу )

робота, люди, життя як воно є, мої проекти

Leave a comment

Comments 20

tanjucha2007 February 20 2011, 21:14:41 UTC
Ніколи не задумувалась над подібним... В журналістиці я малюк, тому не скажу нічого, щодо дитячого служіння, я бачу, що там, де люди викладаються, справа не стоїть на місці.
А те, що наш народ чужу працю цінувати не вміє (це про "носом крутять") - 200%.

Reply

olena_risu February 20 2011, 22:42:13 UTC
та я теж до часу не задумувалась. Але тепер кожного разу, коли розмовляєш з людьми про будь-яку справу, рано чи пізно чую питання: скільки це буде коштувати. І завжди впадаю в ступор від такого питання )))))

Reply


"Они себе цену знают" anonymous February 20 2011, 22:22:42 UTC
Олена, я також надаю послуги. Також прайсiв не маю, а слухаю що пiдскаже душа.

Reply

Re: "Они себе цену знают" olena_risu February 20 2011, 22:40:52 UTC
Думаю, що це найкращий порадник! )

Reply

Re: "Они себе цену знают" ellencrist February 21 2011, 04:40:18 UTC
"Душа - найкращий порадник" - не завжди. Буває, душа хоче зробити людині добре, а кишеня не дозволяє дати навіть необхідне ;)

Краще все-ж таки буде, якщо ми якось разом виробимо певні базові розцінки. Знаю, що й тим, хто замовляє (матеріал, рекламу, чи тренінг, чи редагування) теж набагато простіше, коли людина знає: ага, ця робота У ВСІХ коштує стільки-то, але РІСУ більш потужний ресурс, тому вони мають право назначати вищу ставку, або мають можливіть давати знижки постійним клієнтам ;) А Оленка - взагалі гарна дівчинка, тож я їй дам трохи більше, ніж платять звичайно, і це буде мені коштувати стільки-то. Або: добре, що Оленка сьогодні така добренька й надала нам знижку у 25 чи 50 відсотків.

Людина має розуміти, що саме вона сплачує - оплату за виконану роботу чи благодійне пожертвування на розвиток служіння.

Або можна не морочитися з поняттям плати і оперувати категоріями благодійних внесків. Тоді вже - хто скільки дав, та й годі. Хто скільки зможе.

Reply


dolmatovaju February 21 2011, 09:29:45 UTC
"Журналист должен быть голодным", - писал мой любимый Стогофф. В нашей стране журналистика - это не то ремесло, которым можно заработать деньги. Все мы это знали, идя учиться на журфак. Но элементарное уважение к труду должно быть. И расценки на нашу работу в Украине вполне приемлемые. Не нужно путать служение и работу. Когда мой работодатель говорит, что денег на зарплату нет, а сам на пожертвования достраивает 3-этажный коттедж, то я буду до последнего требовать свою плату. Мы ведь люди умные, знаем, кто и что должен или может заплатить. Просто с опытом приходит и журналистская сноровка.

Reply

ellencrist February 21 2011, 19:15:03 UTC
+500!
Согласна полностью. И с тем, что мы ВСЕ знали, на что шли; и с тем, что в каждом случае надо подходить к проблеме индивидуально.
Собственно, так мы и делаем :)

Reply


Leave a comment

Up