Не мав жодних справ з Приватбанком до липня минулого року, коли в перший же день по приїзді на місце служби всім мобілізованим моєї групи в наказному порядку відкрили зарплатні картки. Головною причиною уникання Приватбанку був зовсім не економічний розрахунок, але суто випадкове спостереження, що цей банк останній в околицях ще на початку 2010-х
(
Read more... )
Comments 27
А так ще не один не вмер від того, що користувався або ні Приватом.
Reply
Reply
Це сума порівнювана з потужною космічною програмою Ілона Маска чи всім військовим бюджетом України на наступний рік. Просто в повітря.
Reply
Reply
А те що, у ті роки та і зараз, там працюють російськомовні, у яких щелепи не в змозі щось вимовити на українськой, та ще те, що тоді не було так загострене мовне питання?
На жаль, свиня завжди багнюку знайде. Ось і той товариш, десь щось відкопав та й досі радіє як дурень.
По другому питанню- так не сплачуйте податки, ви що, думали Беня дурніший за вас, чи цей уряд з його сумарним розумом? Спочатку два роки з гівном його мішали, чекали, грошей чекали, мабуть розраховували все заграбастати, а потім він ще й поганий.
Тепер цілуйте в дупу таких "рятівників", та не нийте!
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
От саме цей момент перетворення банку на покращений варіант МММ і повинен привертати увагу. Яким саме чином Приватбанк, а не один з державних, ставав зарплатним у державних установах? Як забезпечувалися внески? Яким чином відбивалися підвищені відсотки?
Технічний бік справи, вибудова розповсюдженої мережі, якісний сервіс (дуже недешевий сервіс), великі відсотки - це добре, але цілком зрозуміло, за рахунок чого це робилося. За рахунок збільшення діри, яку зрештою закрила держава. Нові керівники вже заявили про можливе зменшення відсотків, також їм неодмінно доведеться різати витрати на сервіс.
Reply
Reply
Leave a comment