Платитимемо всі

Dec 20, 2016 20:24

Не мав жодних справ з Приватбанком до липня минулого року, коли в перший же день по приїзді на місце служби всім мобілізованим моєї групи в наказному порядку відкрили зарплатні картки. Головною причиною уникання Приватбанку був зовсім не економічний розрахунок, але суто випадкове спостереження, що цей банк останній в околицях ще на початку 2010-х ( Read more... )

Політологія

Leave a comment

Comments 27

frietz December 20 2016, 20:16:16 UTC
Дядьку, не треба пизд...и про відсутність української мови в 2010 році.
А так ще не один не вмер від того, що користувався або ні Приватом.

Reply

yulia_peacedove December 20 2016, 21:29:15 UTC
Ви, мабуть, представник Приватбанку, що так агресивно відстоюєте українізованість цього банку? Автор розповідає про свій досвід і аналізує теперішню ситуацію, Ваш надмірний вибух почуттів абсолютно не співвідноситься з контекстом цього посту.

Reply

maksymus December 21 2016, 07:49:09 UTC
На жаль, люди мають дуже коротку пам’ять. А як наслідок, постійна відсутність перспективи. Чим і користуються шахраї, що знову безкарно витягли сотню мільярдів гривень з наших кишень.

Це сума порівнювана з потужною космічною програмою Ілона Маска чи всім військовим бюджетом України на наступний рік. Просто в повітря.

Reply

frietz December 21 2016, 10:24:57 UTC
З Приватом не маю ніяких стосунків з 2012 року.

Reply


frietz December 21 2016, 10:19:12 UTC
Та ви шо? Прям жах! Ай-айай!
А те що, у ті роки та і зараз, там працюють російськомовні, у яких щелепи не в змозі щось вимовити на українськой, та ще те, що тоді не було так загострене мовне питання?
На жаль, свиня завжди багнюку знайде. Ось і той товариш, десь щось відкопав та й досі радіє як дурень.
По другому питанню- так не сплачуйте податки, ви що, думали Беня дурніший за вас, чи цей уряд з його сумарним розумом? Спочатку два роки з гівном його мішали, чекали, грошей чекали, мабуть розраховували все заграбастати, а потім він ще й поганий.
Тепер цілуйте в дупу таких "рятівників", та не нийте!

Reply

maksymus December 21 2016, 11:58:20 UTC
Уявіть, прям жах.

Reply


irengloria December 23 2016, 00:48:44 UTC
Невже ви жодного разу не перераховували гроші волонтерам через приватбанківську систему? Я ще три роки тому, коли на Майдані з'явились перші поранені, зацінила переваги всеукраїнської платіжної мережі. Мабуть, якщо врахувати, що у випадку благодійності одним із важливих критеріїв є простота здійснення платежів, то завдяки легкості переказу через приватбанківські термінали волонтери отримали значно більші кошти, ніж вони б отримали, якби такого сервісу не було, адже частині тих, хто платив через термінал, було б ліньки заповнювати квитанцію і платити через касу. (Я й сама декілька разів, натрапивши на якийсь достойний проект, в якому збирались гроші не через систему Приват-24, не реалізувала свій добрий намір через те, що не хотілось заповнювати платіжку щоб переказати, скажімо, 50 гривень, а от там, де була вказана приватбанківська карточка, не раз перераховувала і менші суми ( ... )

Reply

maksymus December 23 2016, 10:27:26 UTC
У мене теж в Приваті залишається значно більше, ніж втратив разом з усіма. Просто тому, що знав, так чи так одержав би гроші назад. Чи через фонд ґарантування, чи через державне рятування. Власники Привату побудували чудову схему, зробивши банк найбільшим, вявши в спільники десятки мільйонів клієнтів, падіння якого означало б падіння всієї української банківської системи. Неукоріненість у тому, що їм було легше судитися з українцями через мову, ніж орієнтуватися на них. Це вже потім, після Євромайдану одягнули вишиванку - бізнес, нічого особистого ( ... )

Reply

irengloria December 23 2016, 13:47:00 UTC
Ідея державного гарантування вкладів не наша, в США держава теж гарантує вклади до 100 тис. доларів, це було введено після колапсу банківської системи в 1930-33 роках. Тож державне рятування - це не поступка для ідіотів, а важливий економічний крок, який спонукає мільйони вкладників віднести гроші в банк (і значить, влити їх в економіку), а не зберігати в заначці. В результаті суспільна вигода від того, що заощаджені гроші працюють, може виявитись значно більшою, ніж сума компенсацій, заплачених вкладникам безвідповідальних банків. Не здивуюсь, якщо за весь час свого існування Приватбанк приніс українській економіці в рази більший прибуток, ніж теперішні втрати у 5 млрд. доларів. Звісно, дуже важко порахувати, скільки б за ці 20 з лишком років недорахувалась економіка, якби Приватбанку не було, адже частина вкладників розмістила б вклади в інших банках, частина бізнесменів взяли б кредит деінде тощо. Однак все ж таки для декого вирішальною спонукою віднести гроші в банк став трохи вищий відсоток, для когось легкість оформлення кредиту ( ... )

Reply

maksymus December 23 2016, 13:59:46 UTC
Так і треба було в ідеалі обмежитися виплатою від держави ґарантованого, не більше. Це якби цей банк якимось чином не взяв у заручники всю фінансову систему, і в реальності його падіння означало б величезні проблеми для всіх.

От саме цей момент перетворення банку на покращений варіант МММ і повинен привертати увагу. Яким саме чином Приватбанк, а не один з державних, ставав зарплатним у державних установах? Як забезпечувалися внески? Яким чином відбивалися підвищені відсотки?

Технічний бік справи, вибудова розповсюдженої мережі, якісний сервіс (дуже недешевий сервіс), великі відсотки - це добре, але цілком зрозуміло, за рахунок чого це робилося. За рахунок збільшення діри, яку зрештою закрила держава. Нові керівники вже заявили про можливе зменшення відсотків, також їм неодмінно доведеться різати витрати на сервіс.

Reply


drundia January 14 2017, 16:31:15 UTC
І сміх, і гріх, але після націоналізації з’явилися проблеми з українською версією сайту банку. Навіть не знаю, чому постійно повертає російську, бо українська версія загалом-то функціонує.

Reply


Leave a comment

Up