Там где-то мелькнула на картинке "пані прядильниця". Про неё что-то нибудь интересное в книге есть или не заслужила? В целом соглашусь, что отвратительно. Как раз недавно играла с дочкой в карточки "профессии" и обратила внимание, что на 20 профессий - одна женщина, учительница, само собой. Теперь думаю, как бы потихоньку выбросить эту игру.
Эта книга была написана в 1968 году в Америке, мужчиной, который родился в 1919. Какие еще могут быть вопросы? А детям нравится очень, потому что там картинок очень много, они сами по себе - отдельная история.
Вона перевидається, і питання - чому? Як написано в статті, одну з його книг він спеціально переробляв, щоб вона відповідала сучасним реаліям. Ця нажаль не перероблена. Я вважаю, що її не варто було перевидавати в такому вигляді. Вона морально застаріла, навіть якщо не брати до уваги гендерні стереотипи. Картинок багато, так, і діти люблять їх розглядати. Але сьогодні існує дуже багато книжок набагато якісніших, з більш цікавими ілюстраціями. Але саме цю так розхвалюють. Купила, відкрила - а там таке..
Comments 7
Reply
В целом соглашусь, что отвратительно. Как раз недавно играла с дочкой в карточки "профессии" и обратила внимание, что на 20 профессий - одна женщина, учительница, само собой. Теперь думаю, как бы потихоньку выбросить эту игру.
Reply
Там ще є стюардеса, нянечка (у лікарні), ще кілька. Але вони майже непомітні на фоні головного інженера і т.п. :(
Reply
Reply
Reply
А детям нравится очень, потому что там картинок очень много, они сами по себе - отдельная история.
Reply
Reply
Leave a comment