Здравствуйте! Система категоризации Живого Журнала посчитала, что вашу запись можно отнести к категориям: Финансы, Экономика. Если вы считаете, что система ошиблась - напишите об этом в ответе на этот комментарий. Ваша обратная связь поможет сделать систему точнее. Фрэнк, команда ЖЖ.
Можно что угодно называть ростом экономики, но рост экономики это не одно и то же, что рост ВВП. Да и относительно роста ВВП: в 2017 было 6.8%, в 2018 - 6.6%, а сейчас они декларируют 6.3%? Интересная динамика. Меньше слушайте тех, кто хочет манипулировать новостями для собственой выгоды.
Ну зростання другої (чи першої економіки за різними оцінками) в світі на 6% це неймовірні цифри - чим сильніше економіка тим важче її примусити зростати. Яскравий приклад Японія - все побудоване все зроблене а експортувати через високу вартість проблематично, хоча і можливо. Дві країни, які експортують технології залізничного швидкого сполучення це Японія та Китай. Зараз. І одна яка експортує масово електричний автобусний парк - Китай. Скоро така ситація буде з літаками. За минулий рік в топ100 компаній з експорту зброї увірвалося кілька китайських фірм і одразу дві в першу десятку. Тому ще раз - 6% для найбільшої економіки світу це вибухово багато! Набагато більше ніж 10% для того ж Китаю 20 років назад чи 7-8% для Туркменії та Узбекистану. ЄС радіє 1-2%. Польща - 4%.
The current management practice is not based on functional consistency with goals, tasks and initiatives, but has blind reporting orientation: chief managers often hide current losses for the future in order to show satisfactory dynamics - this vicious practice has been well known for a long time.
Comments 9
Система категоризации Живого Журнала посчитала, что вашу запись можно отнести к категориям: Финансы, Экономика.
Если вы считаете, что система ошиблась - напишите об этом в ответе на этот комментарий. Ваша обратная связь поможет сделать систему точнее.
Фрэнк,
команда ЖЖ.
Reply
в цьому відео сказано що зростання економіки Китаю 6% за перший квартал.
Reply
Да и относительно роста ВВП: в 2017 было 6.8%, в 2018 - 6.6%, а сейчас они декларируют 6.3%? Интересная динамика. Меньше слушайте тех, кто хочет манипулировать новостями для собственой выгоды.
Reply
Яскравий приклад Японія - все побудоване все зроблене а експортувати через високу вартість проблематично, хоча і можливо. Дві країни, які експортують технології залізничного швидкого сполучення це Японія та Китай. Зараз. І одна яка експортує масово електричний автобусний парк - Китай. Скоро така ситація буде з літаками. За минулий рік в топ100 компаній з експорту зброї увірвалося кілька китайських фірм і одразу дві в першу десятку. Тому ще раз - 6% для найбільшої економіки світу це вибухово багато! Набагато більше ніж 10% для того ж Китаю 20 років назад чи 7-8% для Туркменії та Узбекистану. ЄС радіє 1-2%. Польща - 4%.
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Leave a comment