Цитата дня (я розумію, що багато чоловіків не схочуть зрозуміти, але треба ж!)

Mar 07, 2013 17:31

Originally posted by irengloria at post
Видно, що завтра 8 березня. Чоловіки стають такими нав'язливо-люб'язними, аж гидко. Сьогодні, проходячи "Квадратом" на Лукянівці і ще обмірковуючи дискусію, що виникла на семінарі, бічним зором помітила, як чоловік, який ішов метрів за три попереду, притримав двері. Якось не подумала, що це для мене, адже я йшла не  ( Read more... )

вкрадіжене, випробування повторюватиметься доки не з, зри у контекст, стереотипи

Leave a comment

Comments 21

o_teren March 8 2013, 00:20:03 UTC
Тож, шановні чоловіки, перед тим, як запропонувати допомогу приятельці чи просто незнайомій жінці, подумайте, якби в аналогічній ситуації ваш приятель, чи відповідно, незнайома вам людина запропонувала таку допомогу вам, чи була б вона доречною?
Подумав. Не знаю чи доречна, чи ні (дивне формулювання, імхо), проте зазвичай не маю нічого проти, коли мені хтось допомагає перенести щось важке, чи притримує переді мною важкі двері. Завжди цим хлопчикам-помагаям щиро вдячний. :)

Reply

chita_i March 8 2013, 01:58:09 UTC
Ну це залежить від того, наскільки ви потребуєте уваги і у якому ви віці. Треба розрізняти залицяльні знаки уваги (тіпо, я б зрадістю з вами, ну самі знаєте, і щиро нічого не можу зробити, це природно, зроблю вам приємність, а вдруг клюне? це інстинктивна поведінка, я розумію), а інша справа - вихована "немічність"-неповноцінність жінок. Коли треба і не помічають, що треба допомогти, чи коли так хочеться уваги і ніхто не бачить, то до бісу прикро!

Жінка увага такого роду потрібна більше молодим, а чоловікам - старим. ото я вам вже сказала що ви старий! я не хотіла насправді

А коли жінка вже знає що почому, показні знаки уваги здаються клоунадою. Приймаються тільки ті, що дійсно потрібні.

Reply


smijana March 8 2013, 16:32:48 UTC
...гм.. "а Галя ваша балувана" :))

Мабуть, "що занадто - то не здраво".
Мені от, особливо коли на каблуках, ох як доречно і приємно присісти у транспорті.. відчуваю тільки вдячність. :) та і притримані двері тішать, і обмін усмішками - просто так - настрій піднімає..
певно, не переситилася ще. не було так щоб "занадто". :)

А щодо злості.. то від конкретних людей залежить. байдуже в чому виявиться, якщо вже є - то вилізе в багатьої сферах. і в жінок теж, до речі, і в чоловіків.

Reply

chita_i March 8 2013, 16:52:37 UTC
Я з тобою погоджуюся, так. Але, вважаю, що кожне «занадто» залежить від ситуації. От наприклад: чи хочемо ми, щоб у нас бачили у першу чергу людину (а люди, як ми знаємо, бувають двох різновидів: жінки та чоловіки, інших я поки не розглядатиму), а потім функцію (тобто професіонала, посаду, виконавця)? Мені здається, що переважна більшість людей відповість «так». Хоча бувають і виключення. Мій свекор, видатний психіатр, був чудовою у багатьох відношеннях людиною, але навіть вдома хотів, щоб його називали “doctor”. Це може видатись смішним, але я б не поспішала з висновками. Його виховала й вивчила за кордоном (Перу) його одинока мама зовсім скромного походження, і для нього бути лікарем то було найвище (майже неможливе) досягнення та втілена мрія. Тим більше, я вважаю, що він був закомплексований расово та соціально. Але більшість людей не так важко добуває свою професію і, потому, не так вже її цінно її мають, щоб поставити свою особистість позаду суспільної функції. Але якщо ми запитаємо, чи хочемо ми, щоб на нашу роботу хоч якось ( ... )

Reply

smijana March 8 2013, 17:58:58 UTC
Все так. Особливо сподобався аналіз того як би ми хотіли щоб нас бачили: спершу людину, спершу професіонала, спершу нашу стать - у різних ситуаціях, вдома, на роботі, які різні бувають випадки через обставини життя (як от у твого свекра ( ... )

Reply

chita_i March 8 2013, 21:06:24 UTC
Яка прикра пригода з тобою трапилась! Той дядько просто хам. Взагалі совкове хамство і цивілізована чемність міст не мають нічого статевого, вважаю. Перше то гидота, а друге просто необхідне для нормального спокійного життя.

Але мої чоловічі френди відзначились сьогодні. Один пише, що яка втрата, що жінки не хочуть бути сприйнятими як самки. Інший згадує що «вышел из тех ворот, что и весь народ» (і в них хоче частіше входити, по видимому), третій жартує що жінки є зацікавленими істотами, четвертий показує, як у чоловічих ритуалах беруть участь жінки і як це неприродно, ще б пак! Неорганічні явища приводять до хибних висновків, що жінкам і не треба усім тим забивати свої голови..

Reply


Leave a comment

Up