(Untitled)

Jun 06, 2014 01:43

Читаю тут російських (російськоцентричних?) блогерів, які натякають, що без Росії ніякої історії України немає і по-грамотному історію України треба писати як історію Малоросії. Одним словом, верзуть щось таке, що й поляки років 300 тому ( Read more... )

роздуми

Leave a comment

Comments 24

sparrow_hawk June 5 2014, 23:18:48 UTC
коли рф розвалиться на кілька шматків - я буду читати жж таких от персонажів, що надрачували на велику росію та передрікали нам крах.

не буду нічого казати їм - просто буду дивитися на їхні корчі

Reply

alex_barbarossa June 5 2014, 23:27:57 UTC
мене дивує позиція, згідно якої перехід від російської на українску - це сповзання в дикість, вже в самій такій думці є натяк на безкультур"я, на справжню дикість
РФ не факт що розвалиться, а на шматках росії до влади не прийдуть абсолютні шизофреніки "васстановім русь!", до рук яких може потрапити ядерна зброя

Reply

sparrow_hawk June 5 2014, 23:33:36 UTC
мене це давно не дивує

розпад буде. це наступна стадія процесу, що почався з розпадом срср. логіка історії

Reply

alex_barbarossa June 5 2014, 23:39:10 UTC
так, всередині РФ сформована низка прото-національних держав (Тарарстран, Чечня), причому на гроші самої ж Росії. Про розвал - це наш великий оптимізм, все може статись далека не так, як в наших злорадних мріях, уяви, що нас залишать наодинці з Росією. Радіти зарано

Reply


slipa_ol June 6 2014, 06:28:35 UTC
стверджувати, що історія України є частиною історії Росії все одно, що стверджувати, що історія Англії є частиною історії США. мені здається, що всі оті кацапські вищери від глибинного відчуття неповноцінності.

Reply

alex_barbarossa June 6 2014, 09:48:15 UTC
я тут не вважаю, що нам треба відкинути російський період історії, разом з усіма діячами українського та іноземного походження, що вплинули на розвиток країни
дотримуюсь думки, що алергія на будь-яку культуру - це незмінний атрибут наших (пост)радянських еліт, біда скоріше в тому, що при владі люди, для яких культура (і все що з нею пов"язано) в кращому разі відсутня, в гіршому вони починають нав"язувати іншим свої радянські уявлення про українську чи російську культуру.

чомусь той же Богемік по-імперськи налягає на державному статусі російської і русифікації, але ж мовчить щодо чехів, які давно подолали для себе німецькі впливи, не ставши при цьому якимись чеськими хохлами
кожен бачить те, що він хоче бачити, чи може побачити

Reply

bogoeb June 7 2014, 08:15:33 UTC
alex_barbarossa June 7 2014, 09:07:49 UTC
кстате, очень похоже на психотип номенклатурщика - свалил как только стало можно, чтобы любить родину из-за границы, ибо вблизи от перегара матушки-расеи деревья высыхают.
что-характерно, среди этой тусовки "истинно русских" был популярен скрипт - если неправы советы, значит дореволюционная шиза = true. Это справедливо как по отношению к ихним (единая Россия, нет никаких беларусов, украинцев = все русские), так и к нашим (червона калина, нашіславніпредкикозаки) и эволюция в этих кругах малоощутима.

Reply


bogoeb June 7 2014, 08:10:37 UTC

hope_of_victory June 9 2014, 16:24:48 UTC
Іронія в тому, що слова Малоросія та Великоросія створені тоді, коли словом "малий" позначали метрополію, а словом "великий" - колонію. За зразком Мікра Еллада - власне Греція, Макра Еллада - грецькі колонії в Середземному та Чорному морях.

Деградація зайшла настільки далеко, що люди наводять докази "крутизны" України, щиро вважаючи, що це докази її "отстойности".

Отака то дяка Мелетію Смотрицькому, що розробив їм граматику, та іншим знаменитим і не дуже українцям, що несли світло знань в Московію.

Reply


Leave a comment

Up