Кілька років тому разом із товаришем мали щастя в цей саме час подорожувати з Києва додому у плацкартному вагоні, в якому їхала велика циганська родина з купою білих мішків, набитих цукерками. Вже вдома з телесюжету "ТСН" дізнався, звідки в них стіки солодощів виявилося. Традиція, бачу, набирає обертів.
(
Read more... )
Comments 12
Reply
Reply
На що вона розповіла про нову тенденцію проведення гробків в їхньому селищі. Вони збираються на кладовищі, родичи, знайомі, і обмінюються між собою пасками, цукерками. І на кладовищі нічого не залишаеться. Жоних пасок, щоб ними потім не грали в футбол циганє. Я вважаю,що це дуже прогресивно.
Reply
Reply
Reply
Reply
Мабуть, кацапи і цигані це вийняток з цьго правила.
Reply
Reply
"Где насрал - там і расея"
Reply
В нашому таборі часом таких дітей бачиш - що фігієш, чисто білі, мрія арійця, явно десь нагуляні на стороні. Але спосіб життя робить свою справу.
Reply
не бачу принципової відмінності між поминальною трапезою вдома, у поминальному домі чи на цвинтарі. її мета - символічне єднання предків і нащадків, а спільний стіл - це прадавня традиція поминання.
от що каже ветхозавітний пророк Єремія про проклятий народ: "І не будуть переломлювати для них хліб у сумі, для утішення за померлим; і не подадуть їм чаші втіхи, щоб пити по батькові їх і матері їх" (Єр, 16:7)
Тобто це тисячолітня традиція - згадувати тих, хто пішов, за хлібом печалі і чашею радості.
І суб'єктивне - покійниця бабуня би не втішилася, якби я приперся на цвинтар з кислим єбальником. А от від того, що ми з дружиною приєдналися за довгий стіл всієї родини, та ще й малу посадили б на радість - точно би зраділа.
Reply
Reply
Leave a comment