In the article:
$25 + 1 Hour of Prep = 5 Healthy Lunches This Week it shows you how to prepare lunch for the whole week, which is pretty obvious right. What caught my eye was the price. The persons ending price was $24.98 which sounds like a good enough price for some healthy lunches. If you buy fast food everyday lets say its about $6. per meal
(
Read more... )