Тиждень викликав чимало запитань - від традиційного «хіба це мистецтво?» у консервативної публіки до більш професійного «хіба це організація?» у гостей з інших міст. Виникнувши з розпачливого бажання зробити хоч щось альтернативне, фестиваль з часом мав би виробити більш чіткі цілі та стратегію їх реалізації.
Про все і ні про що
Темою першого Тижня
(
Read more... )
Comments 9
Отже, беручи за зразок найпростішу модель і зсвого наукового минулого скажу так:
По перше, я хочу щиро подякувати рецензентові Тамірі Злобіній за детальний аналіз нашої роботи і зробленні случні зауваження, які ми врахуємо в нашій подальшій роботі!
По-друге, а що по-друге? Я взагалі, чекав більш критичного матеріалу, але вся критичність зосередилась у назві і підписах до малюнків)))
Якщо без жартів, то направду дякую)))
Reply
а без жартів - порівняти ТАМ з виставками типу МУХі чи абстракт віжн тест Філоненко, чи якимись укрсолянками в ПАЦ, і тим більше з Гогольфест - то це середній український рівень і по роботам, і по організації. а дуже хочеться щоб був вище середнього.
Reply
По організації якщо не зважати на всякі дрібні накладки, то всі були добре поселені, нагогдовані і вчасно отримали гроші на виробництво своїх мистецьких творів і вчасно змонтовані. Що ще треба по великому рахунку.
Reply
поселені і нагодовані це має йти за замовчуванням
Reply
Зараз відвідує "ГогольФест" і порівнюючи з "Тижнем", мені програма та атмосфера львівського фестивалю поки подобається більше.
Reply
Reply
Reply
Leave a comment