Спорт - хліб патріотизму. І м’ясо політиканства.
Попри елементи популярного силового видовища, билися не просто два спортсмени, змагалися самолюбствами Росія з Україною. З російських форумних обговорень свіжого поєдинку, вибачте - смердить, сочиться й капає: гіркота, жовч, спльовуються масні хохлізми, звинувачується негідний Росії ґяур-дагестанець
(
Read more... )
Comments 8
Reply
Reply
Reply
А якщо припустити, що бій замовний, то тоді слід визнати, що Кличко гарний актор. Його замкнутість, сціплені щелепи свідчили про боязнь противника, щонайменше - про те, що він остерігається сюрпризів від Султана.
Хоча, бізнес-домовленості цілком могли бути й із подвійним дном. Наприклад, аби наварити по максимуму.
Reply
А також і про флешбеки не забувайте. Одні удари шульги Коррі Сандерса чого варті. Я б на місці Султана запросив би південно-африканця просто так, потусуватися на зважуванні, покричати з першого ряду. Вийшло б цікаво.
Люди брешуть що було розділено 10кк
Reply
Reply
( ... )
Reply
І те, що привітання розміщене саме у цій темі, якраз доречно. У нас народився бо новий чемпіон світу з об"єднаним за двома офіц.версіями титулом!
Reply
Leave a comment