Так-так, бачив я цей фільм у Інтернеті. Серія "У пошуках істини", здається. Рідновіри використовують саме жовто-блакитний прапор із усміхненим сонцем посередині. І мені після того фільму жовто-блакитний (насправді там відтінок синього, а не блакитний зараз зафіксовано як офіційний) припав до вподоби. Хоч я і не знаю точно позиції Грушевського. Зараз у мене є шеврон із кольорами прапора, і я все думаю як його чепляти: як офіційно заведено чи як хочеться. :) Чеплятиму, як офіційно є, інакше, ще з рідновірами плутати будуть. :)
Про Гітлера не запам'яталася ситуація. Треба передивитися буде. Теорія про стиглу пшеницю і чисте небо видається наївною :)
Я вчора у фільмі тому вразилася.. Грушевський хотів і пропонував спочатку синій прапор із золотими зірками на ньому (як Євросоюз зараз! :) правда, не знаю чи у формі кола) - з кількістю зірок такою як кількість регіонів з яких складається Україна.. але це надто нагадувало прапор США, забракували. Тоді Грушевський, не маючи наміру відступатися від козацьких і історичних кольорів блакитного(бо світлий називається "лазуровим" - російською) і жовтого, запропонував жовто-синій із тризубом посередині. Його і затвердили. А уособлював він золото - сила духу, блакитне - матерія, перемогу духу над матерією! Це куди глибше ніж "пшениця-небо".
Дякую що розповіла! Я такого не знала. Весь час нам хтось свиню підкладе. Чи то "свої" такі, хто зна. Але про силу духу на перемогу духу над матерією - то мені подобається. Це по нашому, по українськи
( ... )
Comments 8
Reply
Про Гітлера не запам'яталася ситуація. Треба передивитися буде. Теорія про стиглу пшеницю і чисте небо видається наївною :)
Reply
Його і затвердили.
А уособлював він золото - сила духу, блакитне - матерія, перемогу духу над матерією!
Це куди глибше ніж "пшениця-небо".
Reply
Reply
Leave a comment