там все залишилось з радянських часів. про музей космосу є інфа в вікі: "Унікальними експонатами музею є макет автоматичного апарату «Лунохід-1», крісло-ложемент з космічного корабля «Союз», спускний апарат, скафандр і парашут космонавта № 1 Ю. О. Гагаріна, комплекс обчислювальної техніки «Мінськ-1», діючий макет космодрому «Байконур». Працівникам заповідника вдалося відтворити робочий кабінет академіка С. П. Корольова, коли він навчався у Києві, робочий кабінет одного із співавторів першого супутника Землі академіка Ішлінського О. Ю. У музеї експонуються прилади, які використовувалися в космічних апаратах, на орбітальній станції «Салют», двигун (Р-219), індикатор навігаційний (ІНК-2е), командно-сигнальний пристрій (КСУ-по), табло (ЕЛС-Б-144), оригінал ракети «Янтар», портрети вчених у галузі космонавтики, всіх радянських космонавтів, що побували в космосі, скафандр і парашут космонавта Поповича, фотостенди, присвячені спільним польотам радянських космонавтів із космонавтами інших країн."
Виходить непоганий музей насправді, якщо не враховувати місце розташування. Я думав там поставили карту зоряного неба, портрети і пару власних речей космонавтів і вже так назвали, а там все набагато краще.
в Переяславі непоганий музей, там весь час директором був М.І.Сікорський, він все життя посв'ятив цьому музею, дуже талановита та професійна людина. Доречі в честь нього в Переяславі в цьому році була переіменована вулиця московська.
1.В Тебе хрести на храмах чомусь не поміщаються. 2.ф.14 - музей обрядів, що за будинок, в якому цей музей інфи не знайшов( 3.ф.15 - Будинок дрібного помісного дворянина к.19ст. з с.Старовичі 4.ф.32 - Вознесенський собор - в ньому поки що музей, москалям не достанеться... 5.ф.42 - надбрамна дзвіниця Михайлівського монастиря, вміщала в себе келії, трапезну. А церква на наступному фото 43. пс:вибачаюсь, що трохи поумнічав, просто якраз пишу звіти про цей музей, тож інформації куча маленька є. да, а водяного млина в скансені я і не замітив, в Тебе він на ф.26 ппс: да і є інфа по церквам, якщо цікавить то понаписую...
1. Та стараюсь, щоб потрапляли. Наприклад, 42 фото було важко зробити, бо місця мало. А іноді ще й сонце може заважати, тому якось шукаю ракурс, щоб сонце якомога менше заважало. 2, 3, 5 Дякую, зараз внесу інформацію. 4. Це добре:) Млин на виході з музею, там, де ближче до самого міста. А за зауваження, навпаки, дякую; і церкви цікавлять:)
1.ф.20 - дзвіниця (1760) с.Бушеве Рокитнянський р-н, ц.Покровська (?Богословська) (1606, 1740) с.Острійки Білоцерківський р-н 2.ф.21 - ц.Покровська (1775) с.Сухий Яр Ставищенський р-н 3.ф.22 - ц.Георгіївська (1768, 1858) с.Андруші Переяслівський р-н 4.ф.23 - ц.Трьохсв'ятительська (1654, 1745) с.Пищики Сквирський р-н 5.ф.24 - ц.П'ятницька (1830, 1891) с.В'юнище Переяслівський р-н 6.ф.43 - ц.Михайлівська (1846-66, 1743, 1750-3) по скансену гуляють дві дати храмів, сучасні краєзнавці кажуть, що храми трохи новіші і тому вірна більш новіша дата, а як воно насправді, я не знаю....
так, серед усіх князівств воно найбільше залежало від Києва, такий собі втішний приз)) але, на мою думку, все одно непогано мати хоч такий статус, не кожне місто могло таким похизуватись:)
Comments 13
Reply
але у нас пам'ятник Возз'єднанню був без прапорців))
Reply
Reply
Reply
"Унікальними експонатами музею є макет автоматичного апарату «Лунохід-1», крісло-ложемент з космічного корабля «Союз», спускний апарат, скафандр і парашут космонавта № 1 Ю. О. Гагаріна, комплекс обчислювальної техніки «Мінськ-1», діючий макет космодрому «Байконур».
Працівникам заповідника вдалося відтворити робочий кабінет академіка С. П. Корольова, коли він навчався у Києві, робочий кабінет одного із співавторів першого супутника Землі академіка Ішлінського О. Ю.
У музеї експонуються прилади, які використовувалися в космічних апаратах, на орбітальній станції «Салют», двигун (Р-219), індикатор навігаційний (ІНК-2е), командно-сигнальний пристрій (КСУ-по), табло (ЕЛС-Б-144), оригінал ракети «Янтар», портрети вчених у галузі космонавтики, всіх радянських космонавтів, що побували в космосі, скафандр і парашут космонавта Поповича, фотостенди, присвячені спільним польотам радянських космонавтів із космонавтами інших країн."
Reply
Я думав там поставили карту зоряного неба, портрети і пару власних речей космонавтів і вже так назвали, а там все набагато краще.
Reply
Reply
2.ф.14 - музей обрядів, що за будинок, в якому цей музей інфи не знайшов(
3.ф.15 - Будинок дрібного помісного дворянина к.19ст. з с.Старовичі
4.ф.32 - Вознесенський собор - в ньому поки що музей, москалям не достанеться...
5.ф.42 - надбрамна дзвіниця Михайлівського монастиря, вміщала в себе келії, трапезну. А церква на наступному фото 43.
пс:вибачаюсь, що трохи поумнічав, просто якраз пишу звіти про цей музей, тож інформації куча маленька є. да, а водяного млина в скансені я і не замітив, в Тебе він на ф.26
ппс: да і є інфа по церквам, якщо цікавить то понаписую...
Reply
2, 3, 5 Дякую, зараз внесу інформацію.
4. Це добре:)
Млин на виході з музею, там, де ближче до самого міста.
А за зауваження, навпаки, дякую; і церкви цікавлять:)
Reply
2.ф.21 - ц.Покровська (1775) с.Сухий Яр Ставищенський р-н
3.ф.22 - ц.Георгіївська (1768, 1858) с.Андруші Переяслівський р-н
4.ф.23 - ц.Трьохсв'ятительська (1654, 1745) с.Пищики Сквирський р-н
5.ф.24 - ц.П'ятницька (1830, 1891) с.В'юнище Переяслівський р-н
6.ф.43 - ц.Михайлівська (1846-66, 1743, 1750-3)
по скансену гуляють дві дати храмів, сучасні краєзнавці кажуть, що храми трохи новіші і тому вірна більш новіша дата, а як воно насправді, я не знаю....
Reply
Reply
НЯЗ, Переяслав хоч і був центром князівства, але скоріш формальним. Ці землі ніби віддавали тим, хто відмовлявся від претензію на київський трон.
Reply
Reply
Leave a comment