Leave a comment

Comments 3

mo0w February 18 2010, 11:17:05 UTC
ha, een vriendin van me heet ode en vond het apart dat je iemand kende die ook zo heette, of zelfs háár zou kennen, maar je bedoelt de show van Acda & de Munnik. Gaaf als je zo wordt meegevoerd door de muziek, dat is altijd zo fijn :) even in je eigen wereld, je eigen gedachtes, ondanks de drukte om je heen toch helemaal alleen :)

Reply

supermiek February 18 2010, 14:18:19 UTC
Haha, nee, ik ken geen Ode :) Zou wel heel toevallig zijn geweest inderdaad, is niet zoveel voorkomende naam natuurlijk!
Ja precies zoals je het zegt.. Dat is gewoon zo fijn. Ik hou echt van live optredens :) *mits ze goed zijn natuurlijk*

Reply


(The comment has been removed)

supermiek February 18 2010, 14:19:11 UTC
Ja was zeker tof!
Dit was eigenlijk de eerste keer dat ik ze echt in het theater zag, had ze van de zomer wel in het Vondelpark gezien op een zomerdag. Dat was ook heel tof!

Reply


Leave a comment

Up