Чи буде Україна полюсом глобальної переваги?

Apr 04, 2006 15:22

Світ був двуполюсним. В наслідку розпаду СРСР він став багатополюсним. Формування полюсів є довгий історичний процес, який продовжиться декілька десятиліть, але вже й зараз ми можемо окреслити загальні контури глобальної полікратії. Полюсами глобальної переваги є: Америка, Європа, Східна Азія, Китай, Індія, ісламсько- арабський світ і Африка. А ( Read more... )

політологія

Leave a comment

Comments 3

Інобуття переходу anonymous April 21 2006, 09:29:50 UTC
Український перехід до демократії перетворюється в незакінчений проект. Розпочинається перевизначення цього проекта переходу. В зв'язку з чим, ще з самого початку такого перевизначення необхідно дати ясну відповідь на запитання, чи зводиться воно до модифікування форм переходу без заміни його цілей, чи питання є в підміні самих цілей. Бо, якщо ми не з'ясували цих цілей, а лише балакаємо про перехід як якусь абстракцію посткомунізму, - ми в інобутті переходу ( ... )

Reply


solnechnoe_utro May 22 2007, 06:16:29 UTC
Украина не будет полюсом глобального преимущества, у нее не та миссия. Я бы не ограничивала только границами Украины наш народ. В него входит и часть России. Надо возвращаться к своим корням. Может входят еще и из других стран, но я не скажу - не знаю тех людей.
Мы мечемся потому что сильно подвержены пагубному влиянию других культур, часто мы их интерпретируем в другом русле. Но это плюс - наш народ в результате синтезирует все самое лучшее из всех знаний, у нас есть дар обрабатывать всю информацию и получать новое. Я говорю не о конкретных людях, а о целом народе.

Reply

socyst May 23 2007, 15:26:26 UTC
Думаю, що синтез культур та знань зовсім не заважає стати полюсом. Просто, вони ще недостатні! Необхідна ще громадянська активність, тобто спільнота громадян незалежних від влади, свобода і таке інше...

Reply


Leave a comment

Up