Увечері випадково почула по радіо виступ молодого священника, який критикував явище підміни християнських цінностей - європейськими цінностями.. нав'язування думки що гомосексуалізм - це нормально, тоді як це є хвороба, і не лише тіла а духу. Тому що (тут мені стало по-справжньому цікаво, як логічно довести хворобу духа) в Біблії було сказано що
(
Read more... )
Comments 104
А за гомосексуалізм в фільмах, в головах - здається з якихось причин, комусь так треба, щоб відношення до цього питання в людей змінилось полярно. Як то кажуть - обгрунтовування ми вигадаєм самостійно, головне задати тренд.
Reply
Але ж і релігійні тренди є - в один бік, і маятник в інший бік..
то може не шукати обґрунтувань вже готовим постулатам, а спробувати (хоча дуже важко) відсторонитися від будь-яких нав'язувань і спробувати самим дійти власних висновків?..
Reply
Reply
Reply
Reply
Так. Але - чи завжди це так?..
А шлюб двох інвалідів, які не можуть мати дітей?..
А якщо одного з подружжя скалічить і він не зможе кохатися як задумано природою?..
"стосунки без цієї складової - тільки стосунки, якими красивими би вони не були."
Тобто, у бездітних пар чоловіка і жінки немає любові, а їх стосунки - лише стосунки?..
Reply
Reply
Reply
Єдино які думки виникли по прочитанню (аж цілих дві з половиною), так це ось: 1) я б якось чіткіше означив різницю між власне почуттям та його виявом (любов чоловіка до жінки, любов батьків до дітей, любов меломана до мелодії все ж досить по різному "реалізується". А коли, раптом, однаково, то то якась "перверзія" і взагалі якесь "перевертання"). 2) Оскільки шайтан нічого самотужки створити не здатен, то він псує те, що було створене до нього - любов наприклад. Назва, за інерцією, часто залишається, а суть бува ну дуууже інакша.
А так, питання - неосяжне. Практично - суть буття. :)
Reply
Ось!!! Власне.. про це була дуже класна фраза у фільмі. Коли подруга головного героя каже йому що у нього було не справжнє почуття, а він гнівно кидає її питання: "Ми 16 років прожили душа в душу, турбуючись одне про одного, а те як повівся із тобою твій чоловік - це було коханням?"
І її нІчого було заперечити. Бо по формі у жінки з чоловіком (ніби) була любов.. а по суті - любов якраз (о ні.. важко сприйняти, але - факт) була між чоловіком і чоловіком. Не по формі - а по суті.
Я не стаю ні на чий бік.. намагаюся відсторонено оцінити: де любов, а де шаблон, по якому ми звикли визначати її присутність за зовнішніми атрибутами, формою.
Reply
І тут є ще один важливий аспект: те, що на особистісному рівні може бути добре-зле-нейтральне, на суспільному може проявитися зовсім з іншим знаком, тобто й на "плоди" на більш високому рівні слід зважати. І то ще велике питання, які важливіші.
Та шо я вам розказую, ви й самі все добре знаєте... :)
Reply
Так, Ви праві, "точка спостереження" важлива: одна річ - міжособистісні стосунки, інша - суспільне, видиме, те що робить експансію так чи інакше..
дякую за висловлені думки. :)
Reply
Reply
Reply
Leave a comment