Приходив перевіряльщик води, розлив у чотири прозорі пластикові стаканчики чотири види води, яка знайшлася в квартирі - з-під крана, з-під крана кип’ячена, "Моршинська" і "Небесна криниця". Замірив кількість якихось чужорідних елементів - у першій найбільше і далі все менше. Потім засунув у стаканчики такий електричний прилад (каже, взяв десь у
(
Read more... )
Comments 48
увірували в сніжинки?!
Reply
а більшість бутилльованих вод - дистилят, який постійно пити небезпечно. з цього погляду назва "Небесна криниця" набуває особливого сенсу ))))
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Ясна річ, що у всіх інших видах води хлору немає.. Це моя версія, звичайно, можу помилятися.
..і от на такій різниці кольорів після експерименту він агітував за свої (!) фільтри А не за фільтри взагалі.
У нас фільтр "Бріта", німецький, здається. Картриджа 60грн. вистачає на 3 місяці, нас четверо дорослих. Фільтруємо на чай, суп, картоплю. Якщо є артезіанська - фільтруємо артезіанську (да, отакий подвійний захист :) зате у мене колись як почали фільтрувати, пісок з нирок подівся за рік - узі підтвердило), а ні то водопровідну фільтрую.
Reply
Reply
Reply
не оце часом?
http://www.youtube.com/watch?v=jPG80PaHPG4
Reply
FeCl3 + 3КОН = Fe(ОН)3 + 3 КCl. Оскільки криниця має дуже мало заліза (див. http://www.krinitsa.com.ua/data/images/sert/new/9.jpg), то от водичка ледь забуріла і стала жовтуватою.
А з під крана без кип'ятіння була ще якась реакція з хлористою сполукою (синьо-сірий колір), яка після кип'ятіння випала в осад, і тому кип'ячена вода була просто бурою.
На разі пити таку воду просто так не треба готувати - без проблем. Проте, я не знаю жодної людини, щоб просто пила воду, а не вживала її як основу для напоїв - чай, кава, кампот, тощо.
Купити подібний до його пристрій можна за 1700 грн, без всякої фікцію про вбиту і воскреслу воду. Про структуру води є шарлатнсикий фільм "Память води" - можете пошукати та посміятись, якщо є на таке час.
Reply
Reply
Reply
Leave a comment