Hoi! Sorry dat ik deze vraag hier stel, maar ik hoop dat jij me misschien kan helpen :). Ik ga binnenkort vier dagen naar Londen en ben op zoek naar een goedkoop hotel en ben via jouw post in gev bij Easyhotel terecht gekomen. Je ervaringen leken heel erg positef, maar ik heb toch nog enkele vragen:
-Valt het mee dat je zonder ramen zit? -Heb je een kleine of een standaardkamer genomen? We zitten er niet mee in dat de kamer klein is, maar we zijn bang dat we onze bagage (twee koffers en shopstassen) nergens kwijt kunnen) -Valt de service goed mee?
Sorry voor de late reactie, LJ deed wat moeilijk de afgelopen dagen.
- Voor een paar nachten mis je die ramen echt niet (ik niet tenminste). Moet wel zeggen dat toen ik in het easyHotel in Berlijn was vorige maand (waar geen kamer zonder ramen zijn), ik het wel relaxed vond om het raam 's ochtends even op te kunnen gooien. Maar zonder vond ik dus prima te doen. - Ik had een kleine kamer. Onder het bed is een uitsparing voor je bagage, maar ik had mijn tas gewoon in het halletje liggen. 't Is een beetje hink-stap-sprongen naar je bed dan, maar verder geen probleem. - Het baliepersoneel is vriendelijk, en dat is het zo'n beetje. Je bent er alleen om te slapen, je hebt dus geen ontbijt of andere extra's. Ook werd mijn kamer niet schoon gemaakt gedurende de drie dagen dat ik er was, maar dat vond ik niet zo'n issue. Kamer was uiteraard wel helemaal fris en schoon toen ik erin kwam.
Comments 3
erg grappig
Reply
-Valt het mee dat je zonder ramen zit?
-Heb je een kleine of een standaardkamer genomen? We zitten er niet mee in dat de kamer klein is, maar we zijn bang dat we onze bagage (twee koffers en shopstassen) nergens kwijt kunnen)
-Valt de service goed mee?
Alvast bedankt :D
Reply
- Voor een paar nachten mis je die ramen echt niet (ik niet tenminste). Moet wel zeggen dat toen ik in het easyHotel in Berlijn was vorige maand (waar geen kamer zonder ramen zijn), ik het wel relaxed vond om het raam 's ochtends even op te kunnen gooien. Maar zonder vond ik dus prima te doen.
- Ik had een kleine kamer. Onder het bed is een uitsparing voor je bagage, maar ik had mijn tas gewoon in het halletje liggen. 't Is een beetje hink-stap-sprongen naar je bed dan, maar verder geen probleem.
- Het baliepersoneel is vriendelijk, en dat is het zo'n beetje. Je bent er alleen om te slapen, je hebt dus geen ontbijt of andere extra's. Ook werd mijn kamer niet schoon gemaakt gedurende de drie dagen dat ik er was, maar dat vond ik niet zo'n issue. Kamer was uiteraard wel helemaal fris en schoon toen ik erin kwam.
Reply
Leave a comment