ЗЕМЛЕРОБСТВО-ТВАРИННИЦТВО Застосовуючи досконаліші металічні наарійники, серпи, прако-си та інші знаряддя праці, стали якісно обробляти більші площі ріллі, збирати вищі врожаї зернових, технічних (льон, конопля) і овочевих культур. Збільшувалося поголів'я присільсько-відгінно-го тваринництва. Металеві наконечники стріл, гарпунів, гачки тощо дозволяли більше полювати диких тварин, звірів, птиці, ловити більше риби. Всюди було достатньо продуктів для харчування та обміну. При високих і стабільних урожаях землеробсько-тваринницька праця слов'янців-праукраїнців давала більше продукції, ніж потрібно було для харчування людності. Спонтанно виникав жвавий обмін зерном, вовною, тканиною, металом, ремісничими виробами між регіонами України Слов'янців і з сусідніми націями.
Comments 22
Уж очень хочется дочитать, особенно про победы доблестного украинского флота над римским -)
Reply
Reply
ПОХОДЖЕННЯ І ЖИТТЯ
УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ З НАЙДАВНІШИХ ЧАСІВ ДО XI СТОЛІТТЯ
ВЕДИ КРАЄЗНАВЦЯ
Тернопіль
2005
Яндекс рулит.
Reply
Reply
Застосовуючи досконаліші металічні наарійники, серпи, прако-си та інші знаряддя праці, стали якісно обробляти більші площі ріллі, збирати вищі врожаї зернових, технічних (льон, конопля) і овочевих культур. Збільшувалося поголів'я присільсько-відгінно-го тваринництва.
Металеві наконечники стріл, гарпунів, гачки тощо дозволяли більше полювати диких тварин, звірів, птиці, ловити більше риби. Всюди було достатньо продуктів для харчування та обміну. При високих і стабільних урожаях землеробсько-тваринницька праця слов'янців-праукраїнців давала більше продукції, ніж потрібно було для харчування людності. Спонтанно виникав жвавий обмін зерном, вовною, тканиною, металом, ремісничими виробами між регіонами України Слов'янців і з сусідніми націями.
Reply
Ну, про коноплю не врут. :-))
Забористая.
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Leave a comment