Я спросил у украинцев...

Sep 01, 2012 15:04

Я спросил у них, почему они слушают российскую попсу. Ответили: у нас не хватает своей. Украина не может создать большое количество попсы, удовлетворяющей низкому вкусу простонародья. Для этого необходима огромная индустрия, под силу только России.

В других странах постсовка есть варианты. В Азербайджане наравне с российской попсой слушают турецкую ( Read more... )

украина, попса, постсовок

Leave a comment

Comments 16

gloria_ma September 1 2012, 14:06:15 UTC
залежить в українців з якого регіону ви питали.
я тільки що з Західної. і яке ж було моє здивування, коли я слухала місцеві радіостанції - 95% контенту - українська і іноземна (в основному, англомовна) музика.
російської - приблизно 5%.
вистачає репертуару.
то не вистачає клепки і українських директорів радіостанцій.

Reply

antonsky September 2 2012, 07:49:49 UTC
вмикніть фм ві львові. російська попсня на 80%

Reply

gloria_ma September 2 2012, 10:52:53 UTC
угу. я знаю. я ж сказала - місцеві, принаймі ті, що мені попались в пошуку автомобільного радіо - "Галичина", "Львів", ще 2 якісь - назви забула.
всі, що мають "сітку", а таких більшість - таки да - російська попсня *вуха в"януть і хочеться приставати до перехожих з питанням: люди, де ми? ми в Україні чи може в Росії?"*
Для себе зробила висновок, що не в дефіциті пісень справа, а в політиці радіостанцій.

Reply

antonsky September 2 2012, 19:40:58 UTC
чому такий оселедець солоний, щоб не псувався, бо пагано купують. а чому пагано купують? тому що солоний

де той рубікон, де смаки слухача диктують політику радіостанцій і де ця політика формує смаки радіомана?

Reply


yaceya September 1 2012, 14:32:09 UTC
Здається, англомовна попса традиційно усе-таки достатньо присутня і в східних регіонах.
Просто на сході більша прив'язка до Росії. Чи масштаби цієї прив'язки змінюються буде видно тільки зі зміною поколінь.

Reply


antonsky September 2 2012, 07:48:24 UTC
бред. количество никогда потребителя попсі не парило. домтаточно повалий с меладзе чтоб покріть годовую норму

вопрос почему, к примеру, во львове на фм нет польской вполне пристойной єстраді, зато есть русский шансон

Reply


dzhmil September 3 2012, 08:45:03 UTC
І це при тому, що української попси - валом.

Для мене це теж загадка. Думаю, рос. поп. слухають тому, що вона постійно на слуху - на радіо і ТБ. Власники ж радіостанцій та телеканалів - у Москві. Що може бути в українському етері, коли тут суцільні франшизи російських брендів: "Русскоє радіо в Україні", "Русскій шансон в Україні", "Радіо Мелодія в Україні", "Наше радіо в Україні" та т. п.

Reply

procol_harum September 4 2012, 06:51:48 UTC
И газеты тоже - "Коммерсант в Украине", "МК в Украине", "АиФ в Украине" и еще много! Что же это творится? Полностью сдали инфорамционное пространство? Еще давно, сразу после 1991 г.?

Reply

dzhmil September 4 2012, 08:40:31 UTC
Одразу після незалежності виникло багато цікавих паперових видань. У нас у Січеславі видавался класна газета "Вільна думка" (велика, аркушів на десять!) за рівнем вона перевершувала все, що тоді (і зараз) видається. Її видавець, Ярослав Трінчук, каже, що його "кинули на гроші" (я так розумію, що він не зміг виплатити кредит, який брав на видання), і газета зникла. Довгий час видавалася газета "Січеславський край", де я іноді дописував, але після смерти її засновника Володимира Заремби вона теж закрилася. Також видавалися непогані журнали "Бористен", "Монастирський острів", "Січеслав", "Свічадо", але їх годі зараз шукати. У сенсі, я можу їх дістати, бо їх видають мої знайомі, але "пересічна" людина їх ніде не побачить, їх немає в продажу! Втім, я вже казав, що наразі доба паперових видань закінчилася - вони перекочували до Мережі. Ніхто не купить журнал за 40 гривень, якщо те ж саме можна прочитати в Інтернеті ( ... )

Reply


gloria_ma September 11 2012, 08:38:18 UTC
- Ідея україномовного формату належала дирекції радіостанції та захопила весь колектив. Такого формату, здається, вимагала навіть назва - «УХ» є абревіатурою словосполучення «українська хвиля». Рішення перейти на суто україномовний формат було великим ризиком, адже тоді нічого подібного не було ані в Тернополі, ані в Україні. Але вони це зробили й від цього лише виграли. Це стало «вибухом», що приніс радіостанції популярність ( ... )

Reply


Leave a comment

Up