Бывшая на международной выставке в Риме картина И.Е.Репина «Шествие экзальтированной молодежи» продана миллионеру Ханенко* за 11,000 рублей. Об этом сообщают, как о каком-то чрезвычайном событии.
Петербургская газета, 5 (18) апреля 1912 г.
(
Read more... )
Comments 12
Reply
Reply
Reply
Усе ж таки неможливо без сміху читати москальські "історичні пояснення". "Русскій прамишлєннік"! "Із укрАінскава дварянскава рода!" )) Чому про Сенкевича або Пруста, Чавчавадзе, Валіханова, Маннерґейма та т.і. не пишуть "русскій пісатєль", "русскій дєятєль", а от про українського діяча Ханенка - "русскій"? Рід же Ханенків - не "дварянський", а питомо козацький, гетьманський, Михайло Ханенко був гетьманом Правобережної України, щоправда, московським перекінчиком, за що його нащадки й отримали "дварянства", але...
"Первая мировая война заставила..." - не війна змусила, а тікаючі перед наступом німців і австрійців москалі (1915 рік був роком катастрофи московських військ, німці вибили їх з Польщі, Литви та Галичини й увійшли в Малоросію та Білорусію) пакували та вивозили все більш-менш цінне з міст України до себе на схід. Те ж саме повторив "червоний цар" Сралін, віддавши наказ вивозити з України все підряд, від картин до трамвайних рейок.
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Leave a comment