Міграційне скорочення по Україні за даний період становило більше 0,5 млн осіб. При цьому, у 1989 - 1993 рр. сальдо міграції було плюсовим, внаслідок міграції населення в збільшилось на 618 тис. (рекорд +288 тис. - у 1992 р.) Саме завдяки цьому населення до 1993 р. росло
(
Read more... )
Comments 25
1989 195.1
2001 92.6
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Що там незрозумілого?)
Reply
Reply
Reply
Непогано було б добавити карту по міграції 89-93рр.
Також цікаво чи відправляли росіян, що родилися в Україні, за перерозподілом за межі республіки?
Reply
Ну і дійсно, не можна пояснити міграцією і природним рухом зменшення кількості росіян у Дон.області на 500 тис. і одночасне збільшення кількості українців на 50 тис.
Думаю, що так. А чому б їх мали не відправляти?
Reply
Якщо припустити, що більшість з тих, що повернулися в 89-93рр були українцями, а більшість з тих, що виїхали тоді і пізніше були росіянами, то частково пояснюється. А ось наскільки - це вже важко сказати.
Наскільки я розумію, немає даних по тому, скільки приїхало і скільки виїхало, а є тільки дельта, особливо за 89-93рр.
"Думаю, що так. А чому б їх мали не відправляти?"
У них же там пробували створити єдиний радянський російськомовний народ. Росіяни в Україні допомагають цьому, а українці заважають.
Reply
Мабуть так і було, питання які це більшості. Може бути і 40% і 99%.
Ну і треба пам'ятати, що насправді майже 3/4 від'ємного сальдо за цей період (від 300 до 400 тис.) дала єврейська міграція. Щоправда не всі мігранти по єврейській лінії були етнічними євреями, але все таки більшість.
"У них же там пробували створити єдиний радянський російськомовний народ. Росіяни в Україні допомагають цьому, а українці заважають."
Не думаю, що розподільників просто так фільтрували за національністю. Це досить небезпечно. Достатньо просто відправляти за межі своєї республіки всіх підряд, і все одно абсолютна більшість відправлених становитимуть "титульні", а приїхавших "нетитульні".
Reply
Reply
Reply
Leave a comment