Украина: владельцы сайтов обязаны публиковать свои имена и адреса проживания

May 17, 2016 16:19




Не думал, что это произойдет так быстро, но я был абсолютно прав. Cкандал со списками журналистов на Миротворце и беспрецедентная травля журналистов - всего лишь провокация, подготавливающая почву для принятия законов, ограничивающих свободу слова. Всё просто, банально, предсказуемо.

Оказывается, премьер-министр Украины Владимир Гройсман внес проект соответствующего закона еще 10 мая. Какое совпадение!

Под предлогом защиты авторских прав закон обязывает всех владельцев сайтов публиковать в открытом доступе полное имя, название хостинга и адрес проживания владельца сайта. В случае невыполнения - довольно серьезные штрафы.

Поздравляю всех патриотичных хомячков, которые в праведном гневе набросились на журналистов и поддержали Геращенко, орущего на ток-шоу "даешь блокирование сайтов!" - верной дорогой идете, товарищи. Хрум-хрум.

И это только начало.

Полный текст проекта закона по ссылке. Ниже приведу основные статьи, выделив самое главное:

11. Власник веб-сайту та постачальник послуг хостингу для забезпечення можливості надіслання скарг, зазначених у частині першій цієї статті, повинен розмістити у вільному доступі на власному веб-сайті таку інформацію:

1) повне ім’я або найменування власника веб-сайту та постачальника послуг хостингу;

2) повну адресу місця проживання або місцезнаходження власника веб-сайту та постачальника послуг хостингу;

3) контактну інформацію власника веб-сайту та постачальника послуг хостингу, у тому числі адресу електронної пошти та номер телефону, за якими з ними можливо оперативно зв’язатися;

4) інформацію про реєстрацію власника веб-сайту та постачальника послуг хостингу як юридичної особи у державі місцезнаходження, зокрема в торговельному, банківському або судовому реєстрі, в тому числі реквізити реєстру, реєстраційний номер або інші засоби ідентифікації у реєстрі, якщо власник веб-сайту та постачальник послуг хостингу є юридичною особою.

Стаття 164-17. Невжиття заходів щодо припинення порушення авторського права і (або) суміжних прав у мережі Інтернет

1. Невиконання власником веб-сайту або постачальником послуг хостингу вимог щодо видалення або унеможливлення доступу до інформації, що порушує авторське право і (або) суміжні права, або ненадання власником веб-сайту інформації, що ідентифікує користувача, який розмістив на веб-сайті інформацію, що порушує авторське право і (або) суміжні права, або ненадання постачальником послуг хостингу інформації, що ідентифікує власника веб-сайту, який використовує послуги постачальника послуг хостингу для розміщення та надання доступу до інформації, що порушує авторське право і (або) суміжні права, -

тягне за собою накладення штрафу від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони вчинені повторно протягом року, -
тягнуть за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 164-18. Порушення правил розміщення інформації, що ідентифікує власника веб-сайту або постачальника послуг хостингу

1. Порушення власником веб-сайту або постачальником послуг хостингу правил розміщення на власному веб-сайті інформації, яка ідентифікує власника веб-сайту або постачальника послуг хостингу, -

тягне за собою накладення штрафу від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони вчинені повторно протягом року, -

тягнуть за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.”;

Читайте также:

Хотят цензуру как в России
Миротворец или Мифотворец
Кто на самом деле контролирует базу Миротворца
Либералы уже объявлены врагами, скоро национал-предатели появятся
Геращенко обиделся на наш блог и угрожает

pauluskp.com

Блог в соцсетях: Твиттер Вконтакт Фейсбук Гуглоплюс Ютуб Инстаграм

Гройсман, Геращенко, цензура, свобода слова, СМИ, закон, журналисты, ОПГ НП

Previous post Next post
Up