І не з одною, а з цілим
купажем українських пісень - від стрілецької "Шабелюки" до закарпатської "Команиці", від "Гімну ОУН" - до знов таки, закарпатської за походженням, а нині відомій всій Україні "Пливе кача". Не всією Донеччиною, звісно, а лише її краєшком:
"Берегівський чоловічий хор «Купаж» знають не лише в рідному місті. Колективу пішов сьомий рік, і за цей час майстри хорового акапельного співу (себто, без інструментального супроводу) українських пісень набули відомості й за межами Берегівщини, регулярно виступаючи на фестивалі стрілецької пісні «Красне поле» в Хусті, побувавши на фестивалі бойків та численних місцевих заходах. В розпал Революції Гідності, в січні 2014 «Купаж» виступив із різдвяними колядками з головної сцени Майдану в Києві. А в березні цього року співаки зробили тур звільненою Донеччиною, давши низку концертів в Слов’янську та Артемівську."
Детальний звіт - далі за посиланням (це перша частина, далі буде):
Берегівський "Купаж" здійснив патріотичний тур звільненою Донеччиною Ці три дні я був при "Купажі" фотокором, піарщиком і навіть відеооператором, щоправда, лише з камерою, що в фотоапараті.
Але знімав нас і професійний оператор, тож, раз і я потрапив у камеру - разом із 13 берегівчанами (10 - хор "Купаж", 11- ий - боєць батальйону "Січ" Василь (він же ж й фундатор хору, і його учасник, див.
Звільнений Слов'янськ - від Закарпаття з любов'ю, 12 - мій товариш Дмитро (теж на кшталт фотокора-дубльора) і 13 - ий - Прапорщик Пацюк, Льоша, боєць ВСУ, який добровольцем на фронті з літа):
Click to view
Ознайомитись із взірцями творчості самодіяльного хору "Купаж" можна тут (і далі за плей-листом)
Click to view
та на сторінці в ФБ:
КУПАЖ - Берегівський чоловічий хор