секунду, але ж критики не судять Таку Поетесу! Критики говорили про роман, і роман слабенький на думку критиків. Поетеса як особистість критикам до фєні, як і має бути. І коли люди виконують свою роботу (а вони і раніше її добре виконували), то єдине, що можна зробити - це не заважати їм. Стосовно ж ЛВК, мотивів може бути багато - влада могла натиснути на Малковича і він спихнув усе на інсинуації, чи там ЛВК втомилася, що не дивно, чи ще що. Дивує тільки те, що "образили" її у Львові, а не поїде вона до Острога і ще кудись.
ну та ясно, що враження від книги можуть і мають бути різними: хтось критикує, хтось захоплюється. І це нормально. Я більше зараз дивлюсь на рефлексії ображених людей, а не критиків )
Дивує тільки те, що "образили" її у Львові, а не поїде вона до Острога і ще кудись. ну то значить дійсно, не може/не хоче/не має сил... ми не маємо достаньо інформації, але всі дуже поспішаємо робити висновки, майже вироки. От я про що
До речі, особисто знаю, з якими труднощами в Кривому Розі, куди вона так і не поїхала, шукали гроші на організацію її виступу... Але, що у Львові гендлювали квитками, - це на голову не налазить. Мабуть, лише галичани на таке здатні. Так само як троє дорослих й начебто інтелігентних мужиків здатні без участі автора-жінки розводитись про художню вартість її твору. Мєлєнько це якось. Навіть як на Львів...
а я не люблю сявок, яки тявкають на замовлення як оті львівські велекі літератори, яких ніхто не знав, а завдяки того що вони гадять ім’я Ліни Костенко, хоч побачать їх імена прописані однією стрічкою через кому)))) І правильно вона зробила, мивсі терплячі той ганбити нас можна бо зна кому і бо зна як?
По мнению львовского поэта Юрия Кучерявого, Записки самашедшого - это "416 страниц стилистически не художественных, субъективных упреков и обвинений современникам, замешанных на ксенофобии, гомофобии и сексизме", а их автор "Лина Васильевна впала в маразм".
оцей великий каже про маразм.... А стоїте в чергах за його "немаразмом"?
Кучерявий Юрій Народився 1977 року у Львові. За освітою - філософ. Працював за спеціальністю та у сфері державного культурного управління. Упродовж останніх двох років менеджер проектів мистецького об´єднання «Дзиґа» і модератор творчих зустрічей у літературній кав´ярні «Кабінет» у Львові. Лауреат премії ім. Богдана-Ігоря Антонича за 2004 рік. Автор поетичник збірок «Видива», «Рахунок порожнечі», «Память і серце».
коли письменник віддає свою книжку у видавництво - він віддає її на суд читачів, і теоретично мав би бути до того готовий. а щодо критики її рішення і взагалі всієї цієї істерики навколо книжки - не перестаю дивуватися. і подив цей... радісний: я навіть уявити собі не могла, як наші люди чекають слова! як вони за ним зголодніли! та ж який це шанс!
коли письменник віддає свою книжку у видавництво - він віддає її на суд читачів, і теоретично мав би бути до того готовий
теоретично - так, але, просто пробую провести паралель: навіть в такій маленькій справі, як журналістика, навіть коли ти пишеш те, у що віриш всім серцем, і коли тебе потім обливають брудом з голови до ніг - розумом розумієш, що то все єрунда, не трагедія і того слід було очікувати. Але фізично не завжди здатен впоратись з емоціями. Або зовнішньо - так, можеш реагувати адекватно. Але ціною власного здоров"я, що залишається невидимим від читачів, критиків, прихильників тощо.
Ми ж просто люди, а люди - слабкі, навіть письменники )
згодна. але ж інакше й бути не могло. така в неї зірка - викликати бурхливі емоції... або любов, або ненависть. мабуть, творчість такого рівня особистості - то завжди жертва.
1) навіть якби не було "кабінету2, його б створили 2) навішувати ЇЙ будуть все, аж до антисемітизму 3) племінне переможе, відмітиться рано чи пізно вся "п'ята колона"
причина -- панічний страх, що не все ще "схвачено"
Comments 44
Стосовно ж ЛВК, мотивів може бути багато - влада могла натиснути на Малковича і він спихнув усе на інсинуації, чи там ЛВК втомилася, що не дивно, чи ще що. Дивує тільки те, що "образили" її у Львові, а не поїде вона до Острога і ще кудись.
Reply
Я більше зараз дивлюсь на рефлексії ображених людей, а не критиків )
Дивує тільки те, що "образили" її у Львові, а не поїде вона до Острога і ще кудись.
ну то значить дійсно, не може/не хоче/не має сил... ми не маємо достаньо інформації, але всі дуже поспішаємо робити висновки, майже вироки. От я про що
Reply
Reply
Але, що у Львові гендлювали квитками, - це на голову не налазить. Мабуть, лише галичани на таке здатні. Так само як троє дорослих й начебто інтелігентних мужиків здатні без участі автора-жінки розводитись про художню вартість її твору. Мєлєнько це якось. Навіть як на Львів...
Reply
І правильно вона зробила, мивсі терплячі той ганбити нас можна бо зна кому і бо зна як?
Reply
Reply
Reply
оцей великий каже про маразм.... А стоїте в чергах за його "немаразмом"?
Кучерявий Юрій
Народився 1977 року у Львові. За освітою - філософ. Працював за спеціальністю та у сфері державного культурного управління. Упродовж останніх двох років менеджер проектів мистецького об´єднання «Дзиґа» і модератор творчих зустрічей у літературній кав´ярні «Кабінет» у Львові.
Лауреат премії ім. Богдана-Ігоря Антонича за 2004 рік. Автор поетичник збірок «Видива», «Рахунок порожнечі», «Память і серце».
Reply
а щодо критики її рішення і взагалі всієї цієї істерики навколо книжки - не перестаю дивуватися. і подив цей... радісний: я навіть уявити собі не могла, як наші люди чекають слова! як вони за ним зголодніли! та ж який це шанс!
Reply
теоретично - так, але, просто пробую провести паралель:
навіть в такій маленькій справі, як журналістика, навіть коли ти пишеш те, у що віриш всім серцем, і коли тебе потім обливають брудом з голови до ніг - розумом розумієш, що то все єрунда, не трагедія і того слід було очікувати. Але фізично не завжди здатен впоратись з емоціями. Або зовнішньо - так, можеш реагувати адекватно. Але ціною власного здоров"я, що залишається невидимим від читачів, критиків, прихильників тощо.
Ми ж просто люди, а люди - слабкі, навіть письменники )
Reply
Reply
1) навіть якби не було "кабінету2, його б створили
2) навішувати ЇЙ будуть все, аж до антисемітизму
3) племінне переможе, відмітиться рано чи пізно вся "п'ята колона"
причина -- панічний страх, що не все ще "схвачено"
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Leave a comment