Цього дня беркутівці почали бити протестуючих. Над чим упорото сміялись квартальські покидьки.

Nov 30, 2019 13:00

У ніч з 29 на 30 листопада, у Києві, на Майдані Незалежності, відбувся силовий розгін спецпідрозділом «Беркут» студентів, які протестували проти рішення уряду зупинити підготовку до Угоди про асоціацію з Євросоюзом.Ця силова спецоперація називалася досить прозаїчно: «розчисткою території для встановлення новорічної ялинки». В результаті наступу силовиків десятки людей було жорстоко побиті, серед них багато студентів (чимало з них приїхало з інших областей України).
Для багатьох, як у сиву давнину, єдиним прихистком став Михайлівський монастир (Київський Патріархат), який у лиху годину відкрив свої двері тієї страшної ночі для багатьох переслідуваних. Внаслідок злочинних дій «Беркуту» тоді постраждали щонайменше 79 осіб.
Згодом, один клоун зі своєю промосковською зграєю квартал95 пожартують: "если всех митингующих одеть в шерстяную одежду, а беркутовцам раздать эбонитовые палочки, мы сможем добывать электричество". З цього цинічного жарту ржали мікророси, банда Януковича і наші вороги за парєбріком.
Пам’ятаймо!
разгон митинга, Квартал-95, цинизм, Беркут, беркутня, Зеленский, сарказм, Майдан, акции протеста, избиения, даты

Previous post Next post
Up