На п'ятому з кінця знімку, у кам'яній чаші - то не булава, а пірнач. Або, судячи з числа пластин (пір'їн) - шестопер. Ознака влади курінних отаманів та полковників. Зараз присутній на емблемі танкових військ України, де його тримає рука в латній рукавиці:
Та я й сам дізнався про те, що він присутній на емблемі наших військ цілком випадково. До того слово пірнач було знайоме тільки з козацьких оповідань, та перебувало десь в далеких закутках пам'яті. А звернув я на це увагу, роздумуючи над ідеєю того монумента. Булава - то символ влади гетьмана. Монумент же ж присвячений пам'яті локальних загонів, менших за розміром та підпорядкованістю, ніж усе реєстрове військо. Тож і символ був обраний відповідний, клейнод курінний або полковий.
Мені ж більше дорога запам'яталася, точніше її відсутність, особливо запам'яталася Грушківка і відсутність вказівників. Але до цього вже поступово звикаєш:( З туризмом у нас все на от***сь. А місця гарні, тількі дуб вже на чесному слові тримається, шкода його.
Я на дорогу не надто звернув увагу,так як їхав громадським.А ти певне власними колесами,от і запам*яталось)) З туризмом у нас справді..Ще на заході країни популяризують цікаві об*єкти (й то лиш частинку),а більшість регіонів..ех! Хоча й там є на що поглянути.
Comments 5
Зараз присутній на емблемі танкових військ України, де його тримає рука в латній рукавиці:
( ... )
Reply
Reply
А звернув я на це увагу, роздумуючи над ідеєю того монумента. Булава - то символ влади гетьмана. Монумент же ж присвячений пам'яті локальних загонів, менших за розміром та підпорядкованістю, ніж усе реєстрове військо. Тож і символ був обраний відповідний, клейнод курінний або полковий.
Reply
Але до цього вже поступово звикаєш:( З туризмом у нас все на от***сь.
А місця гарні, тількі дуб вже на чесному слові тримається, шкода його.
Reply
З туризмом у нас справді..Ще на заході країни популяризують цікаві об*єкти (й то лиш частинку),а більшість регіонів..ех! Хоча й там є на що поглянути.
Reply
Leave a comment