Ми продовжуємо вивчати Поліну. Дізнаватись, що їй подобається, до яких занять схильна її натура та яким спортом їй варто займатись для кращого ефекту. Під ефектом мається на увазі не великий спорт і великі досягнення, а розвиток і здоров`я в купі з самореалізацією через улюблену справу.
Ми із Сашею вже давно зрозуміли, що вона та ще мавпа: любить лазити, кувиркатись, стрибати, стояти на голові в прямому і переносному сенсі. Моя ідея-фікс на сьогодні - знайти їй хорошу акробатику. Але навряд чи ми будемо це робити влітку чи на літо. Точно з нового навчального року. Тим більше, що школа, в яку піде вчитися Поліна, теж пропонує якісь свої гуртки, в тому числі спортивні. З іншого боку, літо - пора відпочинку і відкриттів. Час, коли ми можемо досхочу (поки я не працюю, а Поля вже не ходитиме до садка і ще не піде до школи) відвідувати спортивні розважалки і спостерігати за тим, що дитині до смаку, а що ні, в якому напрямку варто рухатись, а що треба залишити в спокої.
Одного разу в мультику про Каю (дуже хороший, як на нас, мульт-серіал) Поля побачила, як того повели на скеледром, і теж захотіла. А я і рада :) Це дуже цікавий і по-своєму корисний спорт. У мене є давній знайомий, який цим займається. Я розпитала його, куди можна податися з дитиною на пробне тренування, - він порадив
скеледром "Гіперіон".
Щоб не відкладати надовго експеримент, ми вирішили відвідати цей скеледром на перші ж вихідні. Тим більше, що це були "довгі" святкові вихідні 7-9 травня з додатковим не робочим днем.
Мене попереджали, що краще спочатку зателефонувати і про все дізнатись, ніж їхати наобум, але я порадилась із Сашею і ми вирішили просто під`їхати і про все дізнатись на місці. До того ж, в цьому місці, крім стенду (самої стіни, по якій лазять), є ще й батутна школа, яка нас теж цікавить, і ми сподівались, що якщо не вийде перевірити стіну, то діти принаймні пострибають.
В принципі, так і сталось :)
На тренування з інструктором завжди треба записуватись заздалегідь. Інструкторів одночасно працює небагато і вони можуть бути зайняті на весь день, а потрапити у "вікно" досить непросто. Наприклад, ми приїхали туди в годину дня, а інструктор мав звільнитись лише в 16-00.
На батутний урок теж треба записуватись заздалегідь, а пострибати для розваги можна лише за умови, що батут вільний (5 хвилин - 20 грн). Батутів лише 2. Отже, і тут вписатись у "вікно" непросто, але нам на цей раз пощастило - батут був вільний 15 хвилин як раз з того моменту, як ми спитали, чи можемо ми пострибати. Ми оплатили 15 хвилин для Поліни, а з Вікусі гроші брати не стали, хоча я попередила, що втримати її не зможу і навіть робити цього не хочу :)
Інструктор присутній на батутах навіть тоді, коли приходять вільно пострибати - відповідає за безпеку і таке.
Перше правило - на батуті знаходиться лише 1 людина. Батут спортивний і досить небезпечний, якщо на ньому пустуватиме одразу декілька людей. Інструктор Микола не тільки спостерігав, як Поля стрибає, але й давав їй поради, що і як робити (заодно заохочуючи нас віддати Поліну в його батутну секцію у Спартаку). Так Поля освоїла перший елемент - падіння на попу з миттєвим вставанням на прямі ноги 😊 Вікуся інструктору теж сподобалась, бо вона інтуітивно правильно поставила ручки в боки, коли стрибала :) До речі, Вікуся там не була зайва і Полі не заважала, а навпаки - вона займала батут, поки Поля відпочивала, щоб той не простоював. Отже, дівчата настрибалися, отримали задоволення, а поїздка не виявилась даремною. Тепер треба спробувати таки скеледром.
Click to view