Майстер-клас. Як написати цікаву статтю, захистивши своє право на чужий текст

Jul 04, 2016 21:30

"Коли чєловєк нє такий как вобщє, потому одін такой, а другий журналіст, і ум у того другого нє для сочінєнія, а для устройства сєбя, для розвязкі свого сущєствованія, і когда такой чєловєк, єслі он журналіст, с тудова глянєт вниз на людей, ето ж вєдь очєнь і очєнь..."



"Дайте мені його хоч за горло подержати".

Якось, 23-го  березня,  йшли собі по місту крєатівниє журналісти сайту "БДЖОЛА", обмірковавули - звідки  б ще дістати меду до свого вулика.
Йшли собі, йшли, обговорювали проміж себе - щож ім такого цікавого просвітницького ще написати, чим Україну вчергове порадувати, аж присіли вони попити пивка на лавочку у дворі якогось будинку, поряд з граючими в доміно пенсіонерами.
Гукнули вони одного з них, що чекав своєї черги козла забити, і питають його:
Діду, ось вам пляшка пива, бачимо ми, що людина ви малописьменна, складати слова на папері напевно що не обучена, що таке ті молодьожниє інтернети не петраюча, а чі не повідали б ви нам якусь найцікавішу історію з вашого життя?
А ми грамотно все це запишемо, і захістивши наше право на вашу розповідь, відповідно до законодавства про авторське право і міжнародниих угод, на всю Україну  це надрукуємо.
Голькнув старий з горла пів пляшкі пива,  обтер  вуса, витяг з кішені цигарку, підпалили дідові його  шкварчащу сігарєтку своєю запальничкою журналісти, і почав він ім  розповідати.
Запам'ятали крєатівниє журналісти  все, що він їм  оповів,  і назватра, надрукували   у себе на сайті таке:

"Розповідь почнемо з того, що цю історію повідав нам один чоловік похилого віку, який колись працював у кіностудії ім. Довженка.
Ім’я його загалу не відоме, тому сенсу його розкривати немає.
Це простий колишній працівник київської студії.
Розповідь розкриває багато цікавих таємниць про те, як насправді створювався і повинен виглядати фільм «За двома зайцями».

Після цього бажання його переглянути знову рідною мовою просто непереборне!"


Сайт "БДЖОЛА".
Початок статті "Фільм “За двома зайцями”: чому “совок” так боявся показувати україномовну версію?
24.03.2016.

Вийшло і повчально  і цікаво.
Але що ж тут найцікавіше, запитаєте ви, у чому тут ексклюзівна сутність майстер-класу?

А у тому тут майстер-клас, що далі, після цієї передмови, іде надрукований слово в слово, вкрадений у мене мій текст: текст посту, котрий я написав 8.03.2016.

© Бджола.
Всі права захищені
+38 (095) 288-03-21
site.bdzhola@gmail.com
Реклама
При поддержке:
Интернет-магазин шин Lester.ua
wezom studio
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів публікацій

Вся інформація охороняється відповідно до законодавства про авторське право і міжнародними угодами. Копіювання текстів (в т.ч. окремих частин) або зображень, передрук чи будь-яке інше поширення інформації з видання «Бджола» можливе лише з зазначенням гіперпосилання на сторінку, з якої був здійснений копіпаст або рерайт.

* * *
Інші не такі креативні, як ці "бджолярі", просто тупо передруковують цей мій   текст, як "анонімний".
І на сайтах, і у ФБ - наприклад, тут:  - "Історія та сучасність. Україна єдина"

кажущееся и действительное, отож

Previous post Next post
Up