1. Жорстоке 69. 2. Бо вздовж вони стягуються. внизу ж дірки, а так воно стягується але нема куди. от і тріскає. 3. Бо слизько і мокро. 4. Вперед. Купол нахиляється вперед. 5. А який там ковпачок?? Не можна. 6. Бракує тертя. Ніс би грівся якби ми бігали зі швидкістю метеорита. 7. Так само як і з переповненим горнятком - його можна наповнити настільки, що рідина звичайної густини буде вища за краї самого горняти. Але коли торкнутися до краю, то воно потече - ми порушимо зв*язок, що об*єднує молекули тієї рідини. Із наметом схожеми - ми порушуємо цілісність в*язкості, що дозволяє воді йти вже по намоченій поверхні через тканину.
ІМХО. 1 відповідь особливо))) Щодо 1 пункту, був ще такий варіант: 1. (це геометрія). буде фігура утворена обертанням круга(радіуса просумованих удавів) навколо точки розташованої за кругом. 2. Там щось пов'язане не тільки з дірками, а й з радіусом-довжиною. а тріскають сосиски іноді геть непривабливо... 3. А ще при маленьких кроках ноги роз'їжджаються менше. Перевірено. 4. Чи ти правий, перевірю в квітні. 5. Ковпачок звичайний. Можна в космосі писати ручкою (полети, спробуй). 6. Стовідсотково! 7. Та ти крутий фізик!
1. То якийсь засерйозний варіант :) Я йог навіть до кінця недопетрав ))) 2. Довжина більша + є дірка ка довзоляє стягуватися. А діаметр може звеншитися лише на міру опору самої сосиски і міцності оболонки. 3. :) 4. УУууу... крута ))) 5. Ну там використовується спеціальна ручка Фішера. ;) В ній чорнило під тиском. 6. В-) 7. Та нєє. ТО просто так гарно описав :)
Comments 8
(The comment has been removed)
Reply
2. Бо вздовж вони стягуються. внизу ж дірки, а так воно стягується але нема куди. от і тріскає.
3. Бо слизько і мокро.
4. Вперед. Купол нахиляється вперед.
5. А який там ковпачок?? Не можна.
6. Бракує тертя. Ніс би грівся якби ми бігали зі швидкістю метеорита.
7. Так само як і з переповненим горнятком - його можна наповнити настільки, що рідина звичайної густини буде вища за краї самого горняти. Але коли торкнутися до краю, то воно потече - ми порушимо зв*язок, що об*єднує молекули тієї рідини. Із наметом схожеми - ми порушуємо цілісність в*язкості, що дозволяє воді йти вже по намоченій поверхні через тканину.
п.с. Все, що вище - величезне ІМХО :)
Reply
Щодо 1 пункту, був ще такий варіант: 1. (це геометрія). буде фігура утворена обертанням круга(радіуса просумованих удавів) навколо точки розташованої за кругом.
2. Там щось пов'язане не тільки з дірками, а й з радіусом-довжиною. а тріскають сосиски іноді геть непривабливо...
3. А ще при маленьких кроках ноги роз'їжджаються менше. Перевірено.
4. Чи ти правий, перевірю в квітні.
5. Ковпачок звичайний. Можна в космосі писати ручкою (полети, спробуй).
6. Стовідсотково!
7. Та ти крутий фізик!
Reply
2. Довжина більша + є дірка ка довзоляє стягуватися. А діаметр може звеншитися лише на міру опору самої сосиски і міцності оболонки.
3. :)
4. УУууу... крута )))
5. Ну там використовується спеціальна ручка Фішера. ;) В ній чорнило під тиском.
6. В-)
7. Та нєє. ТО просто так гарно описав :)
Reply
5.Знатиму.
7. Та так!
Reply
Leave a comment