=== Когда человек попадает в действительно опасную ситуацию, - например, в темном переулке сталкивается с грабителем, что явно превосходит его силой, - он или пассивно покоряется, или действует на опережение, то есть хватается за самую тяжелую дубину, которая подвернулась под руку. В условиях гражданского противостояния в Украине националистическая партия "Свобода" выступила в роли именно такой дубины.
Логічне пояснення. Проблема лише в тому, що дубинка ця - картонна. І коли свідоме українство це усвідомить, то буде пізно :(
Без самоорганізації все одно нічого не вийде. А що тоді? Тягнибок прийде, порядок наведе? Чому стільки людей, як он на фото не вийшло на захист мови? Якби стільки вийшло до АП, коли чивокуня підписував мовний закон, то може і не піднялась би рука.
<Чому стільки людей, як он на фото не вийшло на захист мови?>
я тут у сусідньому дописі намагаюсь сформулювати відповідь на Ваше запитання http://lvivil.livejournal.com/154150.html Мова йде про те, що проблеми соціально-побутової сфери можуть виявитися для значної частини населення більш наглядними, наочними, сприйнятними і відчутними, ніж проблеми національного виміру.
Чомусь я вважаю, що успіх ВОС - у схильному до них ставленні влади. Що дозволено ВОС - не дозволено більш нікому. Хіба що Феменам Є суспільний запит на праву ідеологію і влада направляє його до підконтрольних діячів. Наскільки ефективно здійснюється контроль - покаже час. Чекати недовго
є такий момент... але політика - то "мистецтво реального", як сказав не пам"ятаю хто... :) ... в нас про політику люблять поговорити всі, як і про футбол... мрійники, ідеалісти різномасті, вічні борці за справедливість у всі часи... поміж тим, люди, задіяні в політиці, але не в її публічному секторі, навпаки - стараються говорити зайвого якомога менше...) "Свобода" в такому реальному парламенті, яким він є чи вимальовується, загалом не виглядає зайвою - принаймі якусь частину правильних гасел вона там сформулює. Ну, а те, що в потрібний момент вона, прикрившись націоналістичним радикалізмом, може "підіграти" владі - то така можливість є. Але так було, є і буда завжди - незалежно від того, є в парламенті "Свобода" чи нема. Адже в минулих парламентах то було постійно - зі всіх сторін. Люди говорять про політиків, оцінюють їх так, ніби ті мали б бути героями з казок. В той час як політики - то прагматичні люди, а політика, як вже було сказано, то "мистецтво реального".
--Люди говорять про політиків, оцінюють їх так, ніби ті мали б бути героями з казок. В той час як політики - то прагматичні люди, а політика, як вже було сказано, то "мистецтво реального".
Comments 11
Reply
Reply
Логічне пояснення. Проблема лише в тому, що дубинка ця - картонна. І коли свідоме українство це усвідомить, то буде пізно :(
Reply
Reply
Reply
я тут у сусідньому дописі намагаюсь сформулювати відповідь на Ваше запитання http://lvivil.livejournal.com/154150.html
Мова йде про те, що проблеми соціально-побутової сфери можуть виявитися для значної частини населення більш наглядними, наочними, сприйнятними і відчутними, ніж проблеми національного виміру.
Reply
Є суспільний запит на праву ідеологію і влада направляє його до підконтрольних діячів. Наскільки ефективно здійснюється контроль - покаже час. Чекати недовго
Reply
"Свобода" в такому реальному парламенті, яким він є чи вимальовується, загалом не виглядає зайвою - принаймі якусь частину правильних гасел вона там сформулює. Ну, а те, що в потрібний момент вона, прикрившись націоналістичним радикалізмом, може "підіграти" владі - то така можливість є. Але так було, є і буда завжди - незалежно від того, є в парламенті "Свобода" чи нема. Адже в минулих парламентах то було постійно - зі всіх сторін. Люди говорять про політиків, оцінюють їх так, ніби ті мали б бути героями з казок. В той час як політики - то прагматичні люди, а політика, як вже було сказано, то "мистецтво реального".
Reply
Вони (люди) чекають на Саладіна. :)
Reply
Leave a comment