Néztem két rész True Bloodot. Elmegy, de nem tetszett annyira. A főhősök (Sookie és Jason) buták, Tara idegesít, a vámpír meg olyan vámpír. LaFayette az egyetlen jófej karakter, de hát ez van
( Read more... )
Rue Blood: Jason nem főszereplő, később jóval kevesebbet lesz. Nézd tovább ;) LaFayette nagyon nagy arc, végig szerepel, kár lenne kihagyni ^^ És nemsokára megérkezik Eric, akit szintén kár lenne kihagyni. ;)
Mozi: nem beszéltünk meg semmit, illetve azt beszéltük meg, hogy ha lesz már műsor, majd mailben megbeszéljük ^^
Néztem tovább. Megérkezett (legalábbis 2 percre) Eric is. És továbbra sem tetszik annyira. Vannak benne részek, amikor meg akarom tekerni, meg vannak viszonylag izgalmas részek. De az unalmas részek azok túlerőben vannak... ._.
A hetedik részre Billt megkedveltem (mert mutatott valamit) és Sookie is elmegy. De Jason nagyon idegesít. És Tara is olyan, akit néha felpofoznék kicsit, máskor meg nagyon. És az epizód közepe általában belassul. ... Sz'al meglátjuk, hogy nézem-e, majd még.
Hmm, első szezon alatt talán nem idegesítettek ennyire, kívánom neked hogy nálad ez ne változzon. XD Tara akcentusa kiborító. Tudom, hogy paraszt dolog pont ezt említeni, de.. :O Ráadásul olyan ripacs vagy nem is tudom. Hát nekem sem a kedvencem, maradjunk ennyiben. XDD No de Eric, főleg 2. szezonban és miután megnéztem a Generation Kill-t. Imádom. ♥♥♥
Comments 6
Mozi: nem beszéltünk meg semmit, illetve azt beszéltük meg, hogy ha lesz már műsor, majd mailben megbeszéljük ^^
Reply
Reply
Reply
Reply
És az epizód közepe általában belassul. ... Sz'al meglátjuk, hogy nézem-e, majd még.
Reply
Reply
Leave a comment