За что воевали бандеровцы.

Apr 20, 2017 11:14

Что должно было наступить в  случае успеха бандеровцев и их немецких союзников?

А вот что:
Read more... )

выходки немецких мерзавцев, интересная дискусия в комментах, выходки украинствующих мерзавцев, окупационная власть, фашизм

Leave a comment

Comments 8

dexteriuzs April 20 2017, 08:46:53 UTC
За останні 3 роки я утвердився в думці, що фашистська окупація України в цілому була благом. І якби Україна стала колонією Великонімеччини, то це було б краще, ніж те, що вона залишилася колонією совка.

Руські ванькі завжди були поганими працівниками, як писав великий ленін. Ледарями, нехлюями, алкашами і цю культуру вони несли на всі окуповані ними землі. Німці це нація трудолюбива, розумна і кмітлива. Цьому б вони навчили українців.

І я просто бачу, що українець може працювати виключно тоді, коло його ломакою гамселять по голові. На жаль, це правда. Я це бачу кожного дня. І найбільш адекватні території України, це ті, які колись були колонією Австро-Угорщини, а найбільш пусті це ті, які навіть не знали польського панування.

Reply

katmoor April 20 2017, 14:45:37 UTC
За останні 3 роки я утвердився в думці, що фашистська окупація України в цілому була благом. І якби Україна стала колонією Великонімеччини, то це було б краще..

так и запишем.

Reply

як писав великий ленін katmoor April 20 2017, 14:50:13 UTC
ну начнем с того что если вы кого-то называете ваньками, то вам не стоит ожидать от этих людей ничего хорошего. особенно работы
но странно вот что. почему вы думаете что мнение человека фамилию которого вы пишете с маленькой буквы(и не случайно а умышленно) дл нас так ценно.

кстати. А где и когда он такое говорил?

Reply

Re: як писав великий ленін dexteriuzs April 20 2017, 15:01:21 UTC

dexteriuzs April 20 2017, 08:51:42 UTC
Ну і досвід перебування на арбайті в Німеччині теж був дуже різний.

Багато совків не хотіло звідтам повертатися. Багато кому задурили голову. Особливо не хотіли повертатися ті, що опинилися в західних зонах окупації. Там по таборах переміщених осіб їздили ватні дуремари і брехали, що в совку їх чекає щастя. Ті, що тоді дуремарів не послухали, потім знайшли себе в житті, а ті, що повернулися зазнали багато лиха.

Що цікаво, що совок мало цікавила доля тих арбайтерів. Можна було б тоді змусити німців заплатити кожному, хто працював там якусь офігенну суму грошей. Але придурку сталіну потрібно було тоді будувати державу Ізраїль.

От юдеї усе порахували і німці їй досі платять контрибуцію. А совкам не платять. Совки війну програли, а юдеї виграли.

Reply

katmoor April 20 2017, 10:51:16 UTC
у кого были РЕАЛЬНЫЕ основания опасаться возвращения в Союз?

у власовцев, бандеровцев,полицаев и прочих предателей.Ну и их семейств.Которые косили под остарбайтеров пользуясь тем что у тех не было никаких документов.
им светило наказание. Они стремились его избежать.

А остальным чего бояться было7 Понятно что их дома кисельные берега не ждали ибо местности из которых их фашисты вывезли были разорены войной и фашистами. европу фашисты так упорно и целенаправленно не разоряли. Но в Европе-кому и зачем они были нужны?

Ито что по лагерям ездили-это было правильно. Им обещали возвращение на Родину. А не индульгенцию за службу фашистам. а кто не захотел-вольным воля.Насильно никого не увозили. Кто не сдох на чужбине под забором-темповезло. и хрен с ними.

Ну а еврейские выходки мне сейчас разбирать некогда. МБ в другой раз

Reply


За что воевали бандеровцы. livejournal April 20 2017, 10:33:30 UTC
Пользователь alexcrim сослался на вашу запись в своей записи « За что воевали бандеровцы.» в контексте: [...] Оригинал взят у в За что воевали бандеровцы. [...]

Reply


Leave a comment

Up