Childhood, farewell ;)

Sep 23, 2012 23:56


Мені 25 і я зважилася на це. Сьогодні дуже безболісно і, що найважливіше, без жалю я передала свій неоціненний скарб дуже достойній послідовниці Елізі.

А оскільки одна близька мені особа з далекої Північної столиці зізналася мені у одній із своїх faiblesses до іграшкових меблів, то я спробувала себе в амплуа Barbie-фотографа, постійно думаючи при ( Read more... )

saint-petersburg, barbie, barbie-photographing

Leave a comment

Comments 2

alexx_rembo September 24 2012, 06:01:00 UTC
даже у Барби есть барная стойка на кухне!! а у меня нет)) но больше всего меня твоя аватарка радует: Рудольф обнимает часть кровати-чердака)
нет-нет, Алекс, тебе не нужна Барби, и домик не нужен, у тебя ни места для них, ни необходимости.

Reply

katja_in_ua September 24 2012, 07:55:51 UTC
так, барна стійка - штука важлива =) я поки що вміст бару підбираю (сироп м*ятний прикупила - гидота рідкісна, з усілякими шкідливими барвниками), а бар заведу пізніше!
ан с кі консерн останній абзац - того ж і фотки вивісила! береже нерви, місце в квартирі і повністю задовільняє цю нашу faiblesse ;)

Reply


Leave a comment

Up