Після Хаттіну він до Єрусалима прибув з дозволу Саладіна - пообіцявши, що не буде проти того воювати. А ось як воно вийшло. Начебто Баліан навіть листа Саладіну написав з вибаченнями, що через релігійні обов'язки доводиться обіцянку порушувати. Саладін з цим погодився.
Стосовно фільму - біс з тим Блумом, а от що вони з Шатільйоном зробили...
Хороший був дядько. А любовна історія з Сивіллою була у його брата. Якби Баліан свого часу підтримав Конрада Монферратського, то Лузіньян не натворив би всієї фігні, яка сталася, а Замор'я проіснувало трохи довше.
Ну знову ж таки, хто ж знав. Я так розумію, шо прибуття дофігіщи хрестоносців другого призову неслабо розхитало тамошні розклади. Старожили якось уміли налагоджувати контакти з місцевими.
Ну так, пулени постійно скаржились на новоприбулих. В ХХ столітті подібне було в французькому Алжирі, де конфліктували чорноногі і прибулі з метрополії.
У співвідношеннях між Європою та Близьким Східом я бачу, не те щоб ототожнення чи проекцію, а східну у поведінці дію. - Мені до нього не дібратися. - Пропусти від нього удар. фільму... навіть мені цікаво, хто не дивився, або не пам'ятає.
Comments 31
Reply
Начебто Баліан навіть листа Саладіну написав з вибаченнями, що через релігійні обов'язки доводиться обіцянку порушувати. Саладін з цим погодився.
Стосовно фільму - біс з тим Блумом, а от що вони з Шатільйоном зробили...
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
- Мені до нього не дібратися.
- Пропусти від нього удар.
фільму...
навіть мені цікаво, хто не дивився, або не пам'ятає.
Reply
Leave a comment