Тролінгу пост

May 13, 2012 13:53

А розкажіть мені, любі друзі, чо це ви незнайому вам особисто Тімошенку захищаєте сракою на амбразуру?

Вбачаю в цьому підозрілу патологію.

можете відфренджувати, прапалітєгу

Leave a comment

kondybas May 13 2012, 11:53:19 UTC
Бо воно - чисте білосердечне янголятко, на яке ригіанали, при всьому нестерпному бажанні, нічого не змогли накопати! І посадили за фількиним звинуваченням.

Якщо серйозно, то в 2009 я голосував у другому турі за ЮВТ, щоб не допустити до президентства ВФЯ, а тепер буду голосувать за ЮВТ, щоб воно стало президентом. Так треба. Фундаментальний закон збереження в природі.

Reply

someone_ua May 13 2012, 16:31:05 UTC
Опять общие фразы. Каковы реальные критерии по которым вы определили что развитие Украины откатилось на годы назад?

Экономика.
Вот динамика ВВП Украины в процентах в 1990-2011 годах

... )

Reply

igorsova May 13 2012, 17:17:04 UTC
Точно!
Як я жорстоко помилявся!!
В Україні одне суцільне покращення i ніякої катастрофи, бо за кермом нарешті проффесіонал!!!

Reply

someone_ua May 13 2012, 18:54:52 UTC
Видимо так и есть, потому что аргументов у вас нет.

Reply

igorsova May 13 2012, 19:55:31 UTC
Та ж так, на папірчиках навіть совок от-от доганяв і переганяв.
http://igorsova.livejournal.com/33485.html

Reply

someone_ua May 13 2012, 20:38:57 UTC
Из того, что что-то когда-то происходило в совке, само по себе не следует, что то же самое происходит в современной Украине.

Reply

hozar May 13 2012, 17:18:19 UTC
Вы этот ВВП на хлеб намазываете? Или расплачиваетсь ним в магазине?
Если у нас растет ВВП, то почему вместе с ним растут цены, урезаются соцвыплаты, увеличивается песионный возраст и т.д? Ах, да пацанам не хватает на самолетики и золотые унитазы.

Соглашение об ассоциации, к которому Украина так долго шла при "папередниках", теперь засунуто в сраку. И будет там находиться, пока не появится президент, которому не стыдно будет подать руку. Ну или хотя бы пока не выйдет Тимошенко.

Reply

zorg_ua May 13 2012, 18:26:25 UTC
1. Цены не растут, инфляция 0%.
2. Когда соцвыплаты урезаются это хорошо, когда отменяются еще лучше.
3. Увеличение пенсионного возраста это мегахорошо, я бы установил пенсионный возраст в 100 лет.

Reply

someone_ua May 13 2012, 19:17:23 UTC
>Вы этот ВВП на хлеб намазываете?
Представьте себе, да. Хлеб и то что я на него намазываю тоже часть ВВП.

>Если у нас растет ВВП, то почему вместе с ним растут цены
Цены и должны расти. Это нормально. Дефляция гораздо хуже чем инфляция. К тому же, сравнение индекса инфляции тоже не в пользу Тимошенко.

>урезаются соцвыплаты, увеличивается песионный возраст и т.д?
Это правильно. В этой стране слишком много дармоедов, и я не хочу их содержать. Понятно что дармоедам это не нравится, но для процветания Украины количество дармоедов следует сокращать.

>Соглашение об ассоциации <...> теперь засунуто в сраку.
Скажите за это спасибо Тимошенко, её пропагандистской машине и немецкой подельнице.

Reply

d_a_z_bastard May 13 2012, 15:14:43 UTC
+1

Reply

kondybas May 13 2012, 17:02:10 UTC
Варто, усе-таки, навчитись реалістично дивитись на життя в цілому і політику зокрема ( ... )

Reply

the_rion May 13 2012, 17:15:17 UTC
про який стратегічний вибір йдеться? обрати юлю замість віті? тоді б зараз тут ви говорили про те, що на наступних виборах потрібно привести до влади вітю, щоб, значить, закон збереження, ололо, працював! хуйня.

а також 1917 рік нам демонструє, що можна вичистити і почати. наголошую, що не треба рвати на собі сорочку, і розводити холівор на тему, куди все це призвело. просто це приклад тотально винищення поточної системи.

Reply

kondybas May 13 2012, 20:11:08 UTC
Включайте мозок. Я відкритим текстом написав, що на виборах треба підтримувати наступного по силі за найсильнішим. Зараз найсильніший Вітя - треба підтримувать Юлю. Буде найсильніша Юля - треба буде підтримувать Вітю, чи хто там буде наступним за Юлею. І мені байдужі і Вітя, і Юля - мені потрібно, щоб владу отримував НЕ найсильніший.

Reply

toprunner May 14 2012, 06:07:32 UTC
Таґ! Поділяй і володарюй. Друзі споконвіку так чинили з Україною.

Reply

kondybas May 14 2012, 08:33:40 UTC
Якби у противсіхів була бодай крихта розуму - вони б так чинили з своїми обранцями.

Reply

toprunner May 14 2012, 09:01:14 UTC
Так нас колись вчила викладач політології, латентна комуністка - галасуйтє за камуністов, оні, канєчна, большінства нє получат, но власть будєт винуждєна к нім пріслушіваться. І пох що комуністів не переношу, аби опозиція високо тримала голову. Тактєґа, хулє.

Reply


Leave a comment

Up