Коромислом носити напрочуд ергономічно, сама наносилася в юні роки у бабуні:) Значно легше, ніж просто в руках по відру. Головна проблема - наловчитися завдати на плечі, щоб не розхлюпати води. А в кожне відро клалося по дерев"яному хрестику - для того самого, щоб не розхлюпувалась вода. Технічні нюанси:) В селі, таки так, чоловіки воду носять вкрай рідко.
Хрестик являє собою два однакові патички (довжина відповідає діаметру відра), скріплені перпендикулярно. Можливо, вони мають якусь спеціальну назву - якось не поцікавилась. Коли ти несеш на коромислі повне відро води, воно розгойдується і на поверхні виникає хвиля, вода сильно розхлюпується (ще й з моїм спортивним походончиком:))). Якщо на поверхню води покласти такий хрестик, вода лише гойдається, але не робиться хвиля і вона не розхлюпується. Просто, як усе геніальне:)
"До паркану можна підсажувати різних моделей, змінюючи їхні головні убори, але горщиків не міняючи". Это такая древняя юмористическая серия: смеяться после слова изображения "ЛОПАТА!"
Конечно, ей же, наверное, приходилось час сидеть не дыша, пока дагерротип её задагерротипит, да ещё потом картинку раскрашивали с натуры. Правда, тогда уже разрешалось дышать и моргать.
Comments 23
Reply
Reply
Reply
а взагалі в біса файна підбірка)))
Reply
Reply
Reply
В селі, таки так, чоловіки воду носять вкрай рідко.
Reply
Reply
Reply
Reply
попроводили в хату воду - так стали дітей в сніг класти і нести :)
а взагалі - страшно пізнавально
Reply
Reply
Это такая древняя юмористическая серия: смеяться после слова изображения "ЛОПАТА!"
Reply
Reply
Reply
Reply
Leave a comment