В такие знойные летние дни далекого детства каждый раз рождалась и умирала какая-то из самых древних мировых истин. Утром просыпалась на вышитых замысловатыми узорами подушках, испещренная ликами солнца, что проскальзывали сквозь вакхическое буйство сада, подходящего к самому окну; в течении дня наливалась вязкой послеполуденной сутью, исходила
(
Read more... )
Comments 5
До речі, Пруста я так і не осилив...)
Але російською мовою ти оволоділа просто фантастично. Ти не припиняєш мене дивувати. Слухай, а в тебе, серед твоїх предків, часом, не було якихось російських аристократів? :))
Цікаво, а ти можеш так вільно писати на німецькій чи англійській мові?
Reply
на англійській чи німецькій вільно писати... ну, хіба що курсові чи дипломи)))) а художні тексти - тут потрібно як на мене вже на якомусь не лінгвістичному рівні володіти мовою, а більше на метамовному, якщо такий звісно існує)))))
Reply
Але не кожному дано його досягти, навіть етнічному носію мови.
Я тому і задаюся питанням: може в тебе десь в родині була російська знать, або можливо землевласники зі східної України. Тобто, це можна пояснити генетикою, хоча, наскільки я розумію, генетика не є визначальною в цьому плані. Бо ти ж явно не росла в російськомовному середовищі, більше того - середивищі мовних естетів, а це одна з умов оволодіння таким метарівнем.
Дива ти твориш, Іринка:))
Бачу, тебе треба сюди до Росії забрати, будеш тут новим Гоголем;)
Reply
а щодо Гоголя: уяви, в мене тут одна подруга є, яка вирішила після закінчення навчання в москву вертатись, то вона мене кличе зі собою)))))) але для початку мені треба в німеччині "всі свої діла порішати"!
Reply
Leave a comment